Іран має намір подати до суду на США і Великобританію. Тегеран звинувачує ці країни в підтримці угрупування, що здійснило теракт у м. Шираз 12 квітня, коли загинули 9 людей і майже 100 отримали поранення, передає Associated Press.
Іран має намір подати до суду на США і Великобританію. Тегеран звинувачує ці країни в підтримці угрупування, що здійснило теракт у м. Шираз 12 квітня, коли загинули 9 людей і майже 100 отримали поранення, передає Associated Press.
Як заявив представник Міністерства юстиції Ірану Алі Реза Джамшиді в ефірі іранського телебачення, Тегеран має намір винести на міжнародний рівень розгляд за фактом фінансової і політичної підтримки з боку Вашингтона і Лондона терористичного угрупування, відповідального за вибух.
Раніше представники іранської сторони повідомили, що вибух був здійснений неназваним угрупуванням, пов'язаним із США і Великобританією.
Іран вже неодноразово звинувачував Великобританію і США в підтримці різних угрупувань, що намагаються розхитати уряд країни. Вищезгадані країни, у свою чергу, дані звинувачення спростовують.
Нагадаємо, вибух стався в мечеті Шохада м. Шираз, коли місцевий імам вимовляв тижневу проповідь, темою якої був осуд екстремістських тенденцій в ісламі і розповсюдження вірувань бахай. У той момент усередині мечеті перебували майже 800 віруючих. Вибух був такої сили, що в радіусі кілометра в будинках гриміли вікна.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: