Індекси на закритті фондових торгів в США впали до мінімуму за чотири місяці

П'ятниця 18 травня 2012 10:13
Автор: RBC.UA
Американські фондові ринки знизилися до мінімуму чотирьох місяців в четвер, так як зростаюча доходність іспанських держоблігацій посилила страхи інвесторів щодо стану банків країни, а слабкі дані США підірвали надії інвесторів на швидке відновлення економіки.

Американські фондові ринки знизилися до мінімуму чотирьох місяців в четвер, так як зростаюча доходність іспанських держоблігацій посилила страхи інвесторів щодо стану банків країни, а слабкі дані США підірвали надії інвесторів на швидке відновлення економіки, повідомляє Reuters.

Погіршення кризи єврозони і похмура статистика позначилися на зниженні індексу S&P п'ятий день поспіль. Індекс, що опустився до мінімумів середини січня, на даний момент розгубив більше половини позицій, набраних у першому кварталі.

"Інвестори не дуже зацікавлені в ринках акцій, - сказав Джейсон Вайсберг, керуючий директор Seaport Securities Corp в Нью-Йорку. - Занадто багато витрачено на Європу, інвестори втомилися грати в ігри".

До закриття торгів США індекс Dow Jones знизився на 1,24% до 12.442,49 пункту, індекс Standard & Poor's 500 опустився на 1,51% до 1,304,86 пункту, індекс Nasdaq Composite опустився на 2,10% до 2,813,69 пункту.

Барометр майбутньої економічної діяльності США знизився в квітні вперше за сім місяців, а індекс ділової кон'юнктури у виробничому секторі Середньоатлантичного регіону США, що розраховується Федеральним резервним банком Філадельфії, опустився до мінімуму вересня минулого року

На додаток до цього, число звернень за допомогою з безробіття залишилося без змін, бо свідчить про те, що темпи найму в країні досить мляві.

Іспанська газета El Mundo повідомила в четвер, що клієнти іспанського кредитора Bankia вивели більше 1 мільярда євро з рахунків за останній тиждень. Уряд країни, тим не менш, спростувало це повідомлення.

Додавши хвилювань на ринок, прибутковість середньострокових держоблігацій Іспанії підскочила до 5 % на аукціоні четверга.

Нагадаємо, фондові торги в США 16 травня завершилися зниженням провідних індексів. За підсумками сесії індекс Dow Jones знизився на 33,45 пункту (-0,26%) - до 12598,55 пункту, індекс S & P відступив на 5,86 пункту (-0,44%) - до 1324,80 пункту, а індекс Nasdaq опустився на 19,72 пункту (-0,68%) - до 2874,04 пункту. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся