Ігор Суркіс: Блохіну потрібно відпочити від футболу

Субота 06 жовтня 2012 13:13
Автор: RBC.UA
Проведена вчора госпіталізація головного тренера "Динамо" Олега Блохіна з діагнозом - гіпертонічний криз дуже стривожила всіх шанувальників клубу.

Проведена вчора госпіталізація головного тренера "Динамо" Олега Блохіна з діагнозом - гіпертонічний криз дуже стривожила всіх шанувальників клубу.

Як пише сайт "Динамо", стан Олега Володимировича прокоментував президент медичної клініки "Борис" Михайло Радуцький.

Читайте також: Олег Блохін у лікарні: У головного тренера "Динамо" гіпертонічний криз

"Ми вважаємо, що, на жаль, не пройшов безслідно психоемоційний сплеск, який пережив Олег Володимирович в останні десять днів. Але загрози для життя немає.

Звичайно, загадувати ніхто не має права, але стан стабільний, і ми сподіваємося, що все буде добре.

Олег Володимировичу прописано стаціонарне лікування. Який термін потрібен - я не готовий сказати, загадувати не будемо. Зрозуміло, що ми робимо все можливе, щоб Блохін швидше став біля керма "Динамо. Ми скучили за перемогами і хочемо, щоб Олег Володимирович швидше видужав".

Лікарі кажуть, що найближчим часом Блохіну потрібно побути поза футболом.

"Ви ж знаєте Олега Володимировича. Він вже мало не завтра зібрався на тренування, але ми, звісно, не пустимо. Ми спеціально забрали з палати телевізор і заборонили всі відвідини. Емоційність може піти не на користь".

Стан Олега Блохіна не викликає серйозних побоювань і за кілька днів має нормалізуватися. Про це сказав президент "Динамо" Ігор Суркіс.

"Це результат певного стресу. Адже на Олега Володимировича останнім часом звалилася велике навантаження, насамперед психологічне. Але, сподіваюся, ще 4-5 днів у спокійному режимі, і стан нормалізується. Він здоровий хлопець, його обстежували. Будемо сподіватися, що все буде добре. У всякому разі, на сьогоднішній день передумов для хвилювань немає ніяких", - сказав Ігор Михайлович.

"Я його вже відвідав, ми нормально поспілкувалися. Сказав йому, щоб не нервував, не переживав. Команду ніхто не кине, є люди, тренери, які, сподіваюся, зроблять все як треба, щоб до одужання команда Блохіна була в гарному тонусі. Але найголовніше - щоб він видужав".

Олег Блохін призначив відповідального за підготовку команди до матчу з "Дніпром", який відбудеться в неділю, 7 жовтня.

Читайте також: До матчу з "Дніпром" "Динамо" готується разом з Олексієм Михайличенком

"Підготовка команди до гри з "Дніпром" доручена Олексію Михайличенку, який з Блохіним постійно на зв'язку. Всі інші будуть йому допомогати", - відзначив президент "Динамо".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся