IBM купує софтверну компанію Netezza за 1,7 млрд дол

Один із світових лідерів у галузі виробництва комп'ютерної техніки і надання комп'ютерних послуг американська компанія International Business Machines купує виробника програмного забезпечення в галузі роботи з базами даних і бізнес-аналітики Netezza Corp. (США) за 1,7 млрд дол.

Одін їх світових лідерів в області виробництва комп'ютерної техніки і надання комп'ютерних послуг американська компанія International Business Machines (IBM) купує виробника програмного забезпечення (ПЗ) в галузі роботи з базами даних і бізнес-аналітики Netezza Corp. (США) за 1,7 млрд дол. Про це повідомляється в поширених матеріалах IBM, передає РБК.

Всю суму планується виплатити готівкою з розрахунку 27 дол. за акцію Netezza. Також уточнюється, що сьогодні сторони уклали угоду про покупку, а завершення транзакції намічене на IV квартал 2010 р.

На думку IBM, покупка Netezza забезпечить виробника комп'ютерної техніки великими можливостями в галузі бізнес-аналітики, а також допоможе клієнтам швидше отримувати необхідну їм ділову інформацію при менших витратах. Обидві компанії вже мають досвід спільної роботи впродовж багатьох років.

За словами старшого віце-президента IBM Стіва Міллса, виробник комп'ютерної техніки прагне розвивати свої можливості в галузі системної інтеграції, об'єднуючої сучасні апаратні кошти і програмне забезпечення. Дана стратегія відповідає зростаючому попиту на високі технології і веде до зростання вартості бізнесу компанії. "Netezza - це ідеальний приклад такого підходу", - відзначив С.Міллс.

IBM була заснована 16 червня 1911 р. На даний момент вона є одним із найбільших у світі виробників апаратного і програмного забезпечення. У філіях компанії IBM по всьому світу зайнято більше 399 тис. людей. Чистий прибуток IBM у II кварталі 2010 р. збільшився на 9,1% і склав 3,39 млрд дол., а виручка IBM за підсумками II кварталу 2010 р. зросла на 2% - до 23,72 млрд дол.

Netezza Corp. була заснована в штаті Делавер, США в 2000 р. Компанія розробляє і продає високопродуктивні сховища даних, техніку і сучасні аналітичні додатки. У компанії є 19 офісів у більш, ніж 12 країнах світу. У серпні 2010 р. компанія відкрила нові лабораторії розвитку в Кембриджі, штат Массачусетс.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся