ua en ru

В. о. Президента Венесуели оголосив про арешт колумбійських диверсантів (відео)

Автор: RBC.UA
Наступник Уго Чавеса, виконуючий обов'язки Президента Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про арешт колумбійських бойовиків, що мали намір дестабілізувати ситуацію в республіці напередодні голосування.

Наступник Уго Чавеса, виконуючий обов'язки Президента Венесуели Ніколас Мадуро (на фото) оголосив про арешт колумбійських бойовиків, що мали намір дестабілізувати ситуацію в республіці напередодні голосування, повідомляє ВВС.

У зловмисників, одягнених у форму венесуельських військових, вилучили зброю і вибухівку. Позачергові вибори в країні пройдуть 14 квітня, і розкриття мережі диверсантів відбулося як за замовленням, відзначають політологи.

В ході мітингу 11 квітня Мадуро оголосив, що змовники-диверсанти пов'язані з правими колами Венесуели. У лютому в.о. Президента звинуватив свого суперника Енріке Капрілеса у змові проти держави, повідомивши, що губернатор штату Міранда нібито їздив до Колумбії, де зустрічався з ворогами Каракаса і готував переворот.

Читайте також: У Венесуелі почалася виборча кампанія, є перші скандали (відео)

Опити громадської думки свідчать про те, що поки Мадуро випереджає свого головного конкурента - представника коаліції опозиції Капрілеса, проте розрив скоротився з 20% до 8% за останні два місяці. Важливу роль в цьому зіграли заяви Мадуро, який пустився у формену демагогію і страхає співгромадян тотальною змовою світової закуліси.

Раніше в.о. Президента оголосив, що покійний Чавес з'явився йому в образі птаха і благословив на участь у виборах. За словами Мадуро, коли він молився в каплиці на батьківщині Чавеса в штаті Барінас, в церкві з'явився птах, який тричі облетів навколо його голови і почав посвистувати. Політик відчув присутність Президента покійного. "Я відчув його благословення, і що він говорить: "Сьогодні починається битва, йдіть до перемоги", - заявив наступник Чавеса.

Читайте також: 49% громадян Венесуели збираються проголосувати за Ніколаса Мадуро

Сьогодні стало відомо, що на підтримку Мадуро виступив відомий аргентинський спортсмен, епатажна легенда футболу Дієго Марадона. Переможець мундіаля прибув до Каракаса, щоб подати підтримку Мадуро напередодні виборів.

На осінніх президентських виборах у 2012 р. Капрілес набрав 44% голосів проти 55% у Чавеса, що помер.

Нагадаємо, 3 квітня у Венесуелі почалася виборча кампанія напередодні президентських виборів, намічених на 14 квітня 2013 р.

Читайте також: Тіло Президента Венесуели поміщене в Музей революції (фото)

Мадуро вже встиг назвати представників опозиції "спадкоємцями Гітлера". Таку реакцію у Мадуро викликала кампанія опозиції проти партнерської програми з Кубою, запущеної за часів Уго Чавеса. У відповідь на це Капрілес заявив, що кандидат від влади не знає історії. Відзначимо, що сім'я Капрілеса за часів Другої світової війни дуже постраждала від рук нацистів.

Уго Чавес, що правив країною з 1999 р., помер 5 березня після тривалої хвороби. Він був відомий своєю антиамериканською, антиімперіалістичною позицією і підтримкою бідних верств населення. У своєму останньому зверненніу до нації перед від'їздом в кубинську клініку для лікування злоякісної пухлини в грудні 2012 р. Чавес оголосив, що у випадку якщо процедури не принесуть успіху бажає бачити своїм політичним спадкоємцем саме Мадуро.