Хокей: "Сокіл" вийшов на перше місце

Київський "Сокіл" в рідних стінах двічі переграв лідера чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги – ХК "Дмитров", і вийшов на перше місце. У першому матчі підопічні Олександра Сеуканда виграли з рахунком 2:1, а в другому – 3:2 за буллітами.

Київський "Сокіл" в рідних стінах двічі переграв лідера чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги – ХК "Дмитров", і вийшов на перше місце. У першому матчі підопічні Олександра Сеуканда виграли з рахунком 2:1, а в другому – 3:2 за буллітами. Обидва поєдинки проходили в рівній боротьбі. Вже в дебюті першого періоду першого поєдинку Дяченко вивів киян вперед, проте ледве розпочалася друга двадцятихвилинка, як рахунок зрівнявся – відзначився Богдановський. Та все ж через десять хвилин Сальников знову вивів господарів вперед, і ця шайба, як виявилось, стала переможною. Наступного дня гра була ще цікавішою, адже її доля вирішувалася в серії буллітів. У середині першого періоду Коробов вивів гостей вперед, проте точні кидки Толкунова і Лахматова в другій двадцятихвилинці примусили росіян вже відіграватися. І їм це вдалося – рахунок зрівняв Мурзін, перевівши матч в овертайм. Проте в додатковій п'ятихвилинці жодній з команд відзначитися не вдалося, тому все вирішувалося в серії буллітів. У "Сокола" точними кидками відзначилися Цируль і Дяченко, а обидва кидки гостей відбив Ігор Карпенко. Наступні матчі наші хлопці проведуть 14-15 жовтня в рідних стінах проти клинського "Титану". Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. "Сокіл" - 14 ігор / 34 очки 2. ХК "Дмитров" - 12 / 31 3. МХК "Крилья Совєтов" - 12 / 26 4. "Рись" - 12 / 24 5. "Капітан" - 12 / 23 6. "Кристал" (Е.) – 14 / 21 7. ХК "Білгород" - 12 / 16 8. ХК "Липецьк" - 14 / 15 9. ХК "Рязань" - 12 / 14 10. "Крилья Совєтов" -14 / 12 11. ХК ВМФ – 12 / 8 12. "Титан" - 12 / 4