ua en ru

Хокей: «Сокіл» розгромив на виїзді «Металург»

13:19 19.11.2009 Чт
1 мин
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти жлобінського «Металурга» і перемогли з рахунком 5:0.

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти жлобінського «Металурга» і перемогли з рахунком 5:0.

Відкрив рахунок в середині першого періоду Дмитро Цируль, а в другому періоді Валентин Олецький та Юрій Гунько закинули ще дві шайби у ворота господарів майданчика. Ледве почався третій період, як Олександр Матвійчук закинув четверту шайбу, а під завісу матчу Сергій Варламов поставив крапку в матчі. У результаті - перемога «Сокола» з рахунком 5:0.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 21 листопада вдома проти бобруйського «Шинника».

Турнірна таблиця після зіграних матчів:

1. «Юність» - 26 ігор / 61 очко

2. «Шахтар» - 25 / 58

3. «Сокіл» - 26 / 58

4. «Гомель» - 25 / 53

5. «Хімволокно» - 24 / 45

6. «Керамін» - 25 / 42

7. «Неман» - 25 / 42

8. «Металург» - 26 / 41

9. «Вітебськ» - 26 / 31

10. «Металургс» - 26 / 26

11. «Хімік-СКА» - 26 / 25

12. «Шинник» - 26 / 23

13. «Брест» - 25 / 16

14. «Дінамо-Юніорс» - 27 / 16.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: