Хокей: «Сокіл» програв на виїзді «Металургсу»
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у відкритому чемпіонаті Білорусії з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти «Металургса» і програли за буллітами з рахунком 4:5.
Кияни досить швидко вийшли вперед завдяки голу в «більшості» Віталія Литвиненка, проте в середині періоду Володимир Мамонов зрівняв рахунок. У дебюті другої двадцятихвилинки Юрій Гунько знову реалізував чисельну перевагу своєї команди, проте через деякий час Михайло Коклін зробив рахунок рівним. Та все ж на перерву гості пішли лідерами, оскільки черговою «більшістю» грамотно розпорядився Андрій Срюбко. На самому початку третього періоду Едійс Брахманіс зробив рахунок 3:3, проте через три хвилини Срюбко знову вивів «Сокіл» вперед. Та все ж утримати переможний рахунок гості не змогли - все той же Брахманіс перевів гру в овертайм. Додатковий період переможця не виявив і доля поєдинку вирішувалася в серії буллітів, де фортуна посміхнулася господарям майданчика - перемога «Металургса» з рахунком 5:4.
Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 16 листопада на виїзді проти «Шинника».
Турнірна таблиця після зіграних матчів:
1. «Юність» - 24 гра / 58 очок
2. «Шахтар» - 23 / 52
3. «Сокіл» - 24 / 52
4. «Гомель» - 23 / 50
5. «Німан» - 23 / 42
6. «Хімволокно» - 22 / 39
7. «Металург» - 24 / 38
8. «Керамін» - 23 / 36
9. «Вітебськ» - 24 / 28
10. «Хімік-СКА» - 24 / 25
11. «Металургс» - 25 / 24
12. «Шинник» - 24 / 23
13. «Брест» - 23 / 16
14. «Динамо-Юніорс» - 26 / 15