ua en ru

Хокей: «Сокіл» переграв за буллітами «Хімік-СКА»

11:56 25.01.2010 Пн
2 мин
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти новополоцького «Хімік-СКА» і виграли за буллітами.

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти новополоцького «Хімік-СКА» і виграли за буллітами.

Перший період краще провели господарі майданчика, і на 15-ій хвилині Роман Малиновський зумів відкрити рахунок в матчі. Ледве розпочалася друга двадцятихвилинка, як Олексій Пільнов подвоїв перевагу своєї команди. Через чотири хвилини Сергій Климентьєв в «більшості» одну шайбу відквитав, а на останній хвилині періоду Роман Сальников зрівняв рахунок. Ні у третьому періоді, ні в овертаймі переможець визначений не був, і тому доля матчу вирішувалася в серії буллитів, де більш удачливими були хокеїсти «Сокола».

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 27 січня на виїзді проти ХК «Гомель».

Турнірна таблиця після зіграних матчів:

1. «Юність» - 42 гри/105 очок

2. «Сокіл» - 42/92

3. «Гомель» - 43/89

4. «Шахтар» - 40/85

5. «Керамін» - 42/71

6. «Хімволокно» - 41/71

7. «Німан» - 41/69

8. «Вітебськ» - 43/ 60

9. «Металург» - 42/59

10. «Металургс» - 41/46

11. «Динамо-Юніорс» - 41/38

12. «Брест» - 41/34

13. «Шинник» - 42/30

14. «Хімік-СКА» - 43/27

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: