Хокей: «Сокіл» переграв за буллітами «Хімік-СКА»
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти новополоцького «Хімік-СКА» і виграли за буллітами.
Перший період краще провели господарі майданчика, і на 15-ій хвилині Роман Малиновський зумів відкрити рахунок в матчі. Ледве розпочалася друга двадцятихвилинка, як Олексій Пільнов подвоїв перевагу своєї команди. Через чотири хвилини Сергій Климентьєв в «більшості» одну шайбу відквитав, а на останній хвилині періоду Роман Сальников зрівняв рахунок. Ні у третьому періоді, ні в овертаймі переможець визначений не був, і тому доля матчу вирішувалася в серії буллитів, де більш удачливими були хокеїсти «Сокола».
Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 27 січня на виїзді проти ХК «Гомель».
Турнірна таблиця після зіграних матчів:
1. «Юність» - 42 гри/105 очок
2. «Сокіл» - 42/92
3. «Гомель» - 43/89
4. «Шахтар» - 40/85
5. «Керамін» - 42/71
6. «Хімволокно» - 41/71
7. «Німан» - 41/69
8. «Вітебськ» - 43/ 60
9. «Металург» - 42/59
10. «Металургс» - 41/46
11. «Динамо-Юніорс» - 41/38
12. «Брест» - 41/34
13. «Шинник» - 42/30
14. «Хімік-СКА» - 43/27