ua en ru

Хокей: «Сокіл» переграв на виїзді «Шинник»

13:23 17.11.2009 Вт
2 мин
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти бобруйського «Шинника» і перемогли з рахунком 4:2.

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти бобруйського «Шинника» і перемогли з рахунком 4:2.

Початок поєдинку залишився за киянами і вже на другій хвилині Сергій Варламов вивів «Сокіл» вперед. Проте через дві хвилини Владислав Бризгалов зрівняв рахунок, а ще через декілька хвилин він же закинув другу шайбу у ворота гостей. Та все ж ще до перерви Андрій Срюбко точним кидком зрівняв рахунок. У другій двадцятихвилинці глядачі закинутих шайб не побачили, а в завершальному періоді голи Олександра Матвійчука і Дмитра Цируля принесли перемогу «Соколові» - 4:2.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 18 листопада на виїзді проти жлобинського «Металурга».

Турнірна таблиця після зіграних матчів:

1. «Юність» - 25 ігор / 58 очок

2. «Шахтар» - 24 / 55

3. «Сокіл» - 25 / 55

4. «Гомель» - 24 / 50

5. «Німан» - 24 / 42

6. «Хімволокно» - 23 / 42

7. «Металург» - 25 / 41

8. «Керамін» - 24 / 39

9. «Вітебськ» - 25 / 31

10. «Хімік-СКА» - 25 / 25

11. «Металургс» - 25 / 24

12. «Шинник» - 25 / 23

13. «Брест» - 24 / 16

14. «Динамо-Юніорс» - 26 / 15

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: