Хокей: Росія розгромила українську збірну

У другому етапі групового турніру чемпіонату світу з хокею в Ризі українські хокеїсти програли збірній Росії з рахунком 0:6.

У другому етапі групового турніру чемпіонату світу по хокею в Ризі українські хокеїсти програли збірній Росії з рахунком 0:6. Українська команда довго чинила опір - до кінця другого періоду росіяни вели з мінімальною перевагою 1:0. Але після другої пропущеної шайби збірна України втратила надію відігратися. Нападаючий збірної Росії Олександр Харитонов під час цього матчу отримав серйозну травму. Лікарі підозрюють, що у нього розірвані хрестоподібні зв'язки. Нагадаємо, що вчора завершилися матчі першого групового етапу. Збірна України, отримавши перемогу над італійцями (4:2), зуміла вийти в другий раунд турніру і гарантувала собі місце у вищому дивізіоні наступного року. У складі української команди в грі проти італійців голи забили Костянтин Касянчук, Роман Сальников, Юрій Гунько і Юрій Д'яченко. Вже на другій хвилині матчу італійці мали реальні шанси на те, щоб відкрити рахунок. З інтервалом в декілька секунд на лавку штрафників сіли провідні захисники збірної України Сергій Кліментьев і Андрій Срюбко. Але суперники не зуміли скористатися перевагою в два гравці. Рахунок в матчі відкрив наш Костянтин Касянчук, завершивши комбінацію, розіграну Вадимом Шахрайчуком і Артемом Остроушко. Вже на початку другого періоду Роман Сальників зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди. В середині другого періоду Джузеппе Бешкетувало скоротив розрив в рахунку до мінімуму - 1:2. Доля матчу вирішилась в третій двадцятихвилинці. В середині періоду відзначився один з найдосвідченіших гравців у складі збірної України захисник Юрій Гунько, знов збільшивши перевагу команди до двох шайб - 3:1. Юрій Д'яченко встановив остаточний рахунок в матчі - 4:2. У кінцівці гри італійці спровокували масову бійку. В результаті Вадим Шахрайчук і Ентоні Іоб були видалені до кінця матчу. Неприємний момент в середині третього періоду відбувся із захисником збірної України Денисом Ісаєнко. Після одного із зіткнень гравця на спеціальних носилках відвезли в лікарню. Сьогоднішній суперник українців - збірна Росії вчора зустрічалася із збірною Словаччини. З рахунком 4:3 росіяни обіграли словаків і зайняли перше місце в групі З.