Хокей: Київський "Сокіл" знову програв

Київський "Сокіл" програв і повторний поєдинок пензенському "Дизелю" в рамках чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги. Цього разу підопічні Олександром Сеуканда поступилися з рахунком 1:4.

Київський "Сокіл" програв і повторний поєдинок пензенському "Дизелю" в рамках чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги. Цього разу підопічні Олександром Сеуканда поступилися з рахунком 1:4. Майже весь перший період команди грали на рівних, проте господарі все ж таки виглядали більш впевнено. І, як результат, на 15-ій хвилині матчу Роман Людучин відкрив рахунок. У другій двадцятихвилинці кияни спробували переламати хід поєдинку, проте дуже захопилися атаками і отримали другий гол в свої ворота – відрізнився Олександр Любимов. Ледве розпочався третій період, як рахунок став вже 3:0 на користь господарів після точного кидка Ігоря Сафонова. Проте і на цьому пензенці не зупинилися і Олексій Ваулін закинув четвертую шайбу у ворота "соколят". Лише після цього кияни зуміли закинути шайбу престижу – відзначився Олег Благой. Після цього матчу "Сокіл" посідає 7-е місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 42 очки. Наступні матчі підопічні Олександра Сеуканда відбудуться вдома 24-25 листопада проти ХК "Крилья Совєтов". Турнірна таблиця чемпіонату Росії в дивізіоні "Захід": 1. ХК "Дмитров" - 26 ігор / 60 очок 2. "Дизель" - 26 / 58 3. "Нафтовик" (Ал.) – 26 / 50 4. "Нафтовик" (Лн.) – 26 / 46 5. "Крилья Совєтов" - 26 / 45 6. "Хімік" - 26 / 43 7. "Сокіл" - 26 / 42 8. ХК "Бєлгород" - 24 / 38 9. "Аріада" - 26 / 38 10. "Титан" - 26 / 37 11. "Кристал" (Ел.) – 26 / 34 12. ЦСК ВВС – 26 / 32 13. "ГАЗПРОМ-ОГУ" - 26 / 30 14. ХК "Рязань" - 24 / 27 15. "Кристал" (Сар.) – 26 / 26 16. "Капітан" - 26 / 12