Хокей: США програли Словаччині, а Швейцарія знову перемогла

У заключний день групового етапу чемпіонату світу по хокею збірна США крупно програла Словаччині 1:4, втративши шанси на перемогу в групі Н. Команда Володимира Вуйтека, в свою чергу, гарантувала собі участь у плей-офф.

Рахунок у матчі відкрив форвард "Спартака" Бранко Радівоєвіч, і зробив він це вже на першій хвилині зустрічі. А на четвертій хвилині переможну шайбу закинув Бартек. Підсумковий рахунок - 4:1 на користь команди Вуйтека.

Словаки з 10-ма очками стали четвертими в групі H. Збірна США з 15-ма очками залишилася на другому місці. Випередити росіян (15) тепер можуть тільки фіни (14), яким належить зустріч з латвійцями.

У ще одній зустрічі групи H збірна Франції в овертаймі поступилася команді Німеччини - 2:3. Німці з 9-ма очками посіли 5-е місце в групі. Французька команда поки шоста, але в підсумковій таблиці її можуть обігнати латвійці.

Таким чином, розстановка в четвірці стане остаточно зрозумілою після матчу Фінляндії проти Латвії. Поки ж збірна Росії теоретично може зіграти в чвертьфіналі і з американцями, і з словаками.

В групі S визначилися всі учасники чвертьфіналу. Збірна Швейцарії розгромила Білорусію з рахунком 4:1, випередивши в результаті Канаду у боротьбі за перше місце. У іншому матчі збірна Чехії в очній суперечці відібрала путівку в чвертьфінал у Норвегії, розгромивши суперника 7:0, посівши четверте місце в групі. Швеція незалежно від результату матчу з Данією залишиться третьою. Таким чином, збірна Чехії у плей-офф зіграє зі швейцарцями, а канадці зустрінуться зі шведами.