Хокей: «Сокіл» в овертаймі переграв «Металург»

Київський «Сокіл» здобув чергову перемогу в чемпіонаті Білорусії з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда в рідних стінах переграли жлобинський «Металург» з рахунком 2:1.

Перші два періоди пройшли під диктування гостей, проте в першій двадцятихвилинці закинутих шайб не було. А ледве почався другий відрізок матчу, Євгенію Каштанов вивів білорусів вперед, реалізувавши «більшість». Відігратися кияни зуміли лише в третьому періоді, коли точним кидком відзначився Вадим Шахрайчук. Переможну шайбу господарі майданчика закинули в овертаймі - відзначився Сергій Климентьев. У результаті - перемога «Сокола» з рахунком 2:1.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 13 жовтня вдома проти могильовського «Хімволокна».