Хокей: «Сокіл» програв вдома «Німану» з рахунком 3:6

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали в рідних стінах проти гродненського «Німану» і програли з рахунком 3:6.

Перший період пройшов в рівній боротьбі, проте забивали лише гості. На 16-ій хвилині В'ячестал Лісічкин вивів гостей вперед, а через хвилину Олександр Медведєв в «більшості» подвоїв перевагу своєї команди. У дебюті другої двадцятихвилинки Сергій Якимович закинув третю шайбу у ворота «Сокола», а ще через чотири хвилини Олександр Глєбов довів рахунок до розгрому, знову реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. Через деякий час Вадим Шахрайчук один гол отквітав, а в дебюті третього періоду голи в «більшості» Єгора Єгорова і Сергія Кліментьєва повернули інтригу в матчі. Та все ж останнє слово залишалося за гостями. На останній хвилині два голи Олександра Полушина в порожні ворота зняли всі питання про переможця - 6:3 на користь «Німану».

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 6 листопада вдома проти ХК «Брест».