Хокей: Словенія відібрала очки у Канади, Латвія обіграла Францію на чемпіонаті світу

У понеділок на чемпіонаті світу з хокею у Фінляндії та Швеції було зіграно 4 матчі. В одному з них російська команда зустрічалася з Австрією і завершила груповий етап перемогою. У другому матчі групи зійшлися Латвія і Франція. Команда з Прибалтики взяла верх над суперником з рахунком 3:1, набрала ще 3 очки до трьох наявних і пішла з останнього місця.

Перемогу збірній принесли шайби у виконанні чеського форварда "Лева" Мартиньша Ципулиса, гравця ЦСКА Яніса Спруктса і форварда "Ак Барса" Лауриса Дарзиньша.

При цьому латиші ще зберігають шанс навіть на чвертьфінал і вирішальний поєдинок проведуть з фінами.

В іншій групі збірна Білорусії потерпіла вже 5-у поразку на чемпіонаті. Вони поступилися данцям в наполегливому поєдинку 3:2. Пропустивши три голи в свої ворота, білоруська команда дві шайби відіграла за 3 хвилини, але ще на один гол команді не вистачило і цілого періоду. Голами у складі збірної Білорусії відзначилися гравець "Атланта" Костянтин Кольцов і захисник Роман Граборенко.

Зазначимо, що данці тепер убезпечили себе від вильоту в нижчий дивізіон. Прописку в еліті тут втратять словенці.

Команда Словенії мала одне очко після 6 ігор, але в підсумку проти Канади змогла заробити ще одне. Збірна мала шанс навіть на перемогу в основний час, ведучи в рахунку 0:2 і 2:3, але дозволила канадцям перевести зустріч в овертайм, де Стівен Стемкос оформив переможний гол своєї команди.
Чемпіонат світу. Груповий турнір. Група S
Данія - Білорусь- 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Шайби: Ларсен, 7, Йенсен, 15, Грін, 28 - Кольцов, 33, Граборенко, 37
Канада - Словенія - 4:3 ВІД(0:2, 2:1, 1:0, 1:0)
Шайби: Дюшен, 23, Стэмкос, 23, 64, Діллон, 48 - Урбас, 6, 9, Разингар, 28
Група H
Латвія - Франція- 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Шайби: Ципулис, 15, Спруктс, 26, Дарзиньш, 57 - Дерозье, 44
Австрія - Росія- 4:8 (3:3, 1:3, 0:2)
Шайби: М.Иберер, 9, Ванек, 10, Раффль, 16, Ф.Иберер, 28 - Пережогін, 2, Ковальчук, 9, Нікулін, 19, Радулов, 25, Мозякин, 32, Соїн, 38, Зайців, 42, Кузнєцов, 50