Хокей: Збірна України пробилася в елітний дивізіон Чемпіонату світу

Національна збірна України з хокею здобула перемогу у Дивізіоні 1В чемпіонату світу, що проходив у Донецьку.

Як повідомляє ТСН, у заключному матчі турніру українці перемогли збірну Польщі з рахунком 4:3 і вибороли єдину путівку у Дивізіон 1А.

До заключного матчу українці підійшли на другому місці, відстаючи від поляків на одне очко, тож наших хокеїстів влаштовувала лише перемога.

Однак перший період значно ускладнив наше завдання. На 13-й секунді гри Малашинськи відкрив рахунок, а за шість хвилин він же збільшив перевагу поляків до двох шайб. Полякам вдалося здивувати наших хокеїстів, але у другому періоді ситуація кардинально змінилася. У середині періоду Благой і Шафаренко закинули свої шайби з інтервалом у 20 секунд. А на 37-й хвилині Тимченко вивів Україну вперед.

На початку третього періоду Матерухін закинув четверту шайбу у ворота суперника. Результативний кидок Габриша на 53-й хвилині лиш підсолодив гіркоту поразки поляків. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 4:3. Україна через рік повертається у Дивізіон 1А. А поляки другий поспіль рік програють вирішальну гру.