ru ua

Хмельницький через аварію залишився без води

Автор: RBC.UA
У Хмельницькому через аварію на Чернелівському водопроводі припинено водопостачання всього міста.

У Хмельницькому через аварію на Чернелівському водопроводі припинено водопостачання всього міста. Про це повідомляє виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

Аварійно-ремонтні роботи з відновлення водопостачання міста ведуться в посиленому режимі. Очікується, що водопостачання буде відновлено до 24.00 години 10 грудня.

Нагадаємо, в суботу, через прорив мереж на теплотрасах, без тепла залишилися жителі двох районів в Миколаєві. Пориви на внутрішньобудинкових мережах відбулися через збій автоматики управління запірної арматури на ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" і подальшого підвищення тиску теплоносія. Від теплопостачання були відключені 198 об'єктів - житлові будинки та об'єкти соціальної сфери. Теплопостачання було відновлене наступного дня, 9 грудня.

Читайте також: У Миколаєві через прорив тепломережі без тепла залишились два райони

Зазначимо, що сьогодні в Хмельницькому прогнозується сніг, денна температура -2 ... -4 градуси, вночі - до 6 градусів морозу.

За даними Гідрометцентру саме в Хмельницькій обл. на сьогодні випало найбільше снігу. Висота сніжного покриву досягає 45 см. "На сьогодні найбільша висота сніжного покриву в Україні спостерігається в Київській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Найбільша висота на півдні Хмельницької області сягає 45 см", - сказав директор Українського гідрометцентру при МНС України Микола Кульбіда.

За його словами, сильні снігопади пройшли в результаті впливу активного циклону, який пройшов над територією України.

В цілому в Україні сьогодні прогнозується дощ і сніг, у східному регіоні хмарно з проясненнями, температура по всій території від -5 до +12. Як повідомлялося, до середини поточного тижня в Україні збережеться нестійкий характер погоди з великою кількістю небезпечних явищ і температурним режимом від -7 до 0 градусів.

Погода на сьогодні: В Україні дощ та сніг, температура від -5 до +12

З 8 грудня очікується підвищення температурного режиму, а тому до кінця грудня не слід очікувати стійкого снігу. У той же час перша половина грудня принесе складні погодні умови в Україні, що спричинить за собою перебої енергопостачання в населених пунктах і проблеми в русі автомобільного транспорту.