ru ua

ХК "Донбас" програв вирішальний матч Суперфіналу Континентального кубку

Автор: RBC.UA
Хокейний клуб "Донбас" зупинився за крок від першого в історії клубу трофея, програвши у вирішальному матчі французькому "Руану".

Хокейний клуб "Донбас" зупинився за крок від першого в історії клубу трофея, програвши у вирішальному матчі французькому "Руану", повідомляє прес-служба донецького клубу.

"Руанські Дракони" (Франція) - "Донбас" (Україна) - 5:2 (0:0, 3:1, 2:1 )
Руан: Анрі. Ален - Сантана, Маллетт - Десроазье - Эломо, Веренка - Демен-Виллом , Муллі - Женетт - Тинель, Жаниль - Манавьян, Рех - Салмивирта - Пар, Фарі - Лериси, Жолі - Бертон - Гульеррес.
Донбас: Царегородцев. Малевич - Люткевич, Піскунов - Журун - Белухин, Дубровін - Дыдыкин, Кочетков - Варламов - Хульт, Селезньов - Побєдоносцев, Шафаренко - Матерухін - Доніка, Єсіпов - Егин, Васильєв - Татаринов - Гладських
Шайби: 1:0. Жинетт (Десроазье , 23:29), 2:0. Тинель (Пар, 31:55), 2:1. Дыдыкин (Кочетков, Егин, 55:48 - біл.), 3:1. Тинель (Малетт, 38:37), 3:2. Кочетков (Варламов, 49:48, - біл.), 4:2. Маллетт, 57:16, 5:2. Тинель 47:22.

В умовах шаленого тиску трибун і неймовірною відповідальності за результат, для донеччан дуже важливо було якнайшвидше розпечатати ворота суперників, однак голкіпер "РД" Анрі, який користується величезною любов'ю місцевих уболівальників, вкрай вдало тримав свої ворота на замку. Донеччани тричі намагалися реалізувати чисельну перевагу, дуже часто кидали здалеку і з середньої дистанції, але страж воріт французької команди незмінно відводив загрозу від своїх воріт. Хоча, й помітно менше, але довелося попрацювати і воротареві "Донбасу" Євгену Царегородцеву, який, як і його колега, зіграв надійно.
Як не намагалися донеччани, шайба не йшла у ворота Анрі, як у зачаровані, а французи використовували чи не свій перший в періоді момент. Більш того Тиннель підтримав свого колегу Жинетта і подвоїв перевагу своєї команди. З величезним трудом Дидикіну вдалося пробити Анрі при грі в чисельну перевагу, але маючи можливість скористатися психологічною перевагою, підопічні Олександра Кулікова пропустили в третій раз.
Прагнення відігратися у хокеїстів "Донбасу" було хоч відбавляй, але, піймавши кураж, французи відбивалися як могли. Качетков повернув надію, закинувши в більшості, а після цього почалося щось неймовірне. "Руан" двічі закидав у ворота Царегородцева, вирвавши Кубок у "Юності", яка при певних розкладах могла стати переможцем турніру.