Геловін-2012: Самі незвичайні наряди знаменитостей (фото)

Середа 31 жовтня 2012 17:26
Автор: RBC.UA
Сьогодні, 31 жовтня, багато хто відзначає Геловін. Традиційно його відзначають у всіх англомовних країнах, хоча офіційно він святом не є. З кінця минулого століття мода на костюми і традиції Геловін розширюється на схід - країни колишнього СРСР.

Сьогодні, 31 жовтня, багато хто відзначає Геловін. Традиційно його відзначають у всіх англомовних країнах, хоча офіційно він святом не є. З кінця минулого століття мода на костюми і традиції Хеллоуїна розширюється на схід - країни колишнього СРСР.

Геловін в останні кілька десятків років став дуже популярною темою масової культури. Серед популярних тематичних фільмів можна назвати "п'ятниця тринадцяте", "Геловін" і т.д. Також Хеллоуїну присвячено твір відомого письменника Роджера Желязни "Ніч в тужливому жовтні".

Читайте також: Сьогодні світ відзначає Геловін

Водночас в США Геловін є одним з найулюбленіших свят зірок. Знаменитості не соромляться у виборі костюмів і з задоволенням позують в них фотографам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся