ua en ru

Хакери Anonymous оприлюднили інформацію про керівництво Bank of America, а також діяльність Bloomberg і Thomson Reuters

Автор: RBC.UA
Хакери міжнародного руху Anonymous виклали у вільний доступ інформацію про високопоставлених співробітників Bank of America. Разом з цим підрозділ Anonymous опублікував більше 14 гігабайт даних, які, згідно з їхніми заявами, є доказом того, що цілий ряд крупних новинних агентств, зокрема Bloomberg, Thomson Reuters та інші, займаються збором особистої інформації про своїх користувачів.

Хакери міжнародного руху Anonymous виклали у вільний доступ інформацію про високопоставлених співробітників Bank of America. Про це учасники руху повідомили на своєму сайті, передає Associated Press.

Разом з цим підрозділ Anonymous опублікував більше 14 гігабайт даних, які, згідно з їхніми заявами, є доказом того, що цілий ряд крупних новинних агентств, зокрема Bloomberg, Thomson Reuters та інші, займаються збором особистої інформації про своїх користувачів. Серед документів, опублікованих групою, звіти ряду компаній про потенційні погрози, зокрема про самі Anonymous. Хакери назвали зібрану про них інформацію "даремною".

Bank of America та інші організації коментувати заяви Anonymous відмовилися.

Читайте також: Троянська програма викрала паролі більше 16 тис. користувачів Facebook

Anonymous ("Анонім") - міжнародний рух хакерів, виступаючий "за свободу Інтернету", став відомий завдяки атакам на сайти урядових організацій різних країн. Символом руху є стилізована маска Гая Фокса, популяризована письменником Аланом Муром в романі "V - означає Вендета".

Нагадаємо, в лютому кіберзламники атакували внутрішню комп'ютерну мережу IT-гіганта Apple, використавши шкідливу програму, що розповсюджувалася через сайт для розробників програмного забезпечення. У Apple атаку пов'язали з діями злочинців, що зламали в 2013 р. Facebook.

Читайте також: Facebook піддалася могутній атаці хакерів (відео)

Трохи раніше соціальна мережа Facebook розповсюдила заяву, в якій повідомила, що піддалася могутній атаці хакерів. Сліди втручання в роботу популярної соціальної мережі були виявлені службою безпеки Facebook в січні. Деякі співробітники компанії відвідували веб-сайт розробника мобільних застосувань, і це призвело до того, що на ноутбуки співробітників Facebook звідти встановилися шкідливі програми. Наголошується, що ноутбуки були забезпечені найновішою антивірусною програмою.

Читайте також: Хакери атакували внутрішню комп'ютерну мережу Apple (відео)

За деякими оцінками, через кіберзлочинців щорічно світова економіка втрачає 114 млрд дол. Експерти говорять про тривожну тенденцію: за останні роки кіберзлочинність стала більш організованою і набула форми бізнесу. Дії хакерів орієнтовані на отримання довгострокового доходу. Більш того, в збитки компаній можна віднести не тільки пряму утрату від дій хакерів, але і витрати на оборону від кібератак.