ru ua

ГПУ: Миколаївських гвалтівників заарештували

Автор: RBC.UA
Троє чоловіків, яких звинувачують у зґвалтуванні та намаганні спалити живцем 19-річну дівчину за результатами досудового слідства рішенням суду заарештовані.

Троє чоловіків, яких звинувачують у зґвалтуванні та намаганні спалити живцем 19-річну дівчину за результатами досудового слідства рішенням суду заарештовані.

Згідно з повідомленням прес-служба генеральної прокуратури України, кримінальну справу за фактом замаху на вбивство дівчини 1993 р. народження порушили 10 березня.

Сьогодні Президент України Віктор Янукович доручив генеральному прокурору Віктору Пшонці забезпечити повне і неупереджене розслідування цього резонансного злочину. За результатами перевірки генпрокурору доручено вжити невідкладних заходів реагування відповідно до законодавства.

Тоді до міліції зателефонував чоловік, який розповів про те, що поблизу бід майданчика почув як хтось стогне і просить про допомогу. Правоохоронці, які приїхали на виклик, знайшли обгорілу ледь живу дівчину. Медики були шоковані - майже все тіло обвуглене, але вона була жива і могла навіть спілкуватися з лікарями. На щастя, дівчина вижила, але перебуває у вкрай важкому стані. Вона втратила руку і стопи.

За версією місцевих ЗМІ, напередодні 19-річна дівчина познайомилася у розважальному закладі з двома чоловіками, а пізно ввечері, вже коли розходилися, погодилася піти разом з ними до квартири їхнього товариша. Коли дівчина нездужала і заснула, її нові знайомі, скориставшись її станом, по черзі її ґвалтували. Згодом, один з чоловіків, залишився з жертвою наодинці і почав душити її, аж поки вона не перестала подавати ознак життя. Цього виявилося замало, і вирішивши, що гостя вже мертва, вирішив ще раз її зґвалтувати.

Вже потім він загорнув тіло у ковдру і відніс на будмайданчик, кинув його в яму з будівельним сміттям, підпалив і пішов геть.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, познущалися з дівчини діти високопоставлених осіб. Сьогодні на брифінгу міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко підтвердив, що батьки підозрюваних працювали на державній службі.

ЗМІ наводять відеозапис, де один з трьох насильників розповідає про вчинений злочин. Він каже, що тіло дівчини вирішили винести, бо скоро мали повертатися батьки.

Мати постраждалої в інтерв'ю місцевим та загальнодержавним ЗМІ жаліється, що на лікування доньки щодня потрібно щонайменше 3 тис. грн.