ru ua

Держобвинувача у справах Тимошенко призначили заступником генпрокурора

Автор: RBC.UA
Заступником генерального прокурора України призначена Лілія Фролова. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України (ГПУ).

Заступником генерального прокурора України призначена Лілія Фролова (на фото). Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України (ГПУ).

Нагадаємо, Фролова представляє державне звинувачення у справі про вбивство Щербаня, а також була задіяна в газовій справі проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

У повідомленні зазначено, що Фролова в органах прокуратури працює 14 років, була заступником начальника відділу підтримки державного обвинувачення в судах головного управління Генеральної прокуратури України, заступником начальника управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення головного управління Генеральної прокуратури України.

Читайте також: Кузьміну і Фроловій можуть заборонити в'їзд на територію ЄС

Представляючи колективу новопризначеного заступника генерального прокурора Віктор Пшонка зазначив, що Фролова має значний досвід на різних ділянках прокурорсько-слідчої роботи, а за роки професійної діяльності зарекомендувала себе як досвідчений фахівець.

"Я вітаю свого нового заступника з призначенням. Бажаю, звичайно, професійних успіхів і перемог. Я також з нетерпінням чекаю активності та ініціативи. Хочу сподіватися, що таке кадрове рішення вже зовсім скоро позитивно позначиться на реальних результатах прокурорсько-слідчої роботи центрального апарату Генеральної прокуратури України", - заявив Пшонка.

Читайте також: Держзвинувачення вважає, що Тимошенко сплатила вбивство Щербаня

Фролова стала відомою в ЗМІ завдяки своїй жорсткій позиції у справі Тимошенко і газових контрактів. Тоді Фролова дозволила собі кілька різких заяв на адресу Тимошенко.