Держдеп США пов'язав Берлусконі з торгівлею людьми

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі потрапив у щорічну доповідь Держдепу США, присвячену проблемі торгівлі людьми в сучасному світі.

Прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі потрапив у щорічну доповідь Держдепу США, присвячену проблемі торгівлі людьми в сучасному світі. Главі кабінету міністрів Італії пригадали звинувачення у комерційній сексуальній експлуатації марокканки Рубі, повідомляє газета The Telegraph.

Список включає інформацію про громадян, в тій чи іншій мірі причетних до торгівлі людьми. Звіт базується на даних, зібраних в ході вивчення матеріалів про сучасну работоргівлю з 180 країн світу.

Проти Берлусконі свідчать показання, згідно з якими Рубі стала жертвою торгівлі людьми. Крім того, прем'єр-міністр звинувачується в пособництві дитячій проституції (на момент сексуального скандалу марокканка була неповнолітньою).

Італійська опозиція скористалася приводом і обрушилася з критикою на ​​прем'єр-міністра, назвавши включення Берлусконі в список работорговців "ще однією ганебною образою" для Італії. Тепер, на думку опозиції, всі жителі країни "будуть мазані одним миром".

Нагадаємо, Берлусконі став фігурантом кримінальної справи про використання незаконних сексуальних послуг неповнолітньої емігрантки з Марокко в лютому 2011 р. У прокуратурі заявляли, що Берлусконі заплатив гроші за секс з Рубі, яка нелегально перебувала на території Італії. Коли поліція заарештувала юну марокканку за підозрою в крадіжці 3 тис. євро, вона повідомила про своє дуже близьке знайомство з прем'єр-міністром. Після цього 74-річний Берлусконі особисто домагався звільнення Рубі з-під арешту.

Сам він заперечує всі звинувачення на свою адресу, а у скандалі звинувачує політичних супротивників і ангажованих прокурорів. Прем'єр-міністр стверджує, що не вступав з 17-річною Рубі в статевий зв'язок, а з поліції її витягнув з доброти душевної.

Прихильники Берлусконі і зовсім називають його дії політично вірними, оскільки прем'єр нібито вважав марокканську танцівницю родичкою єгипетського Президента Хосні Мубарака. Подальше розслідування показало, що Рубі була однією з численних учасниць вечірок "бунга-бунга" прем'єр-міністра. Прокурори з'ясували, що політик витратив близько 4 млн дол.. на жінок, яких запрошував на свої еротичні вечірки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top