Google завершила угоду на 12,5 млрд дол. з придбання Motorola Mobility

Найбільша в світі інтернет-компанія Google завершила операцію по покупці виробника мобільної електроніки Motorola Mobility.

Найбільша в світі інтернет-компанія Google завершила операцію по покупці виробника мобільної електроніки Motorola Mobility. Про це йдеться в прес-релізі Google.

За умовами угоди Google придбав Motorola Mobility за 12,5 млрд дол., виплативши акціонерам компанії по 40 дол. за кожен цінний папір Motorola Mobility, яким вони володіють. Пропозиція Google представляє собою 21-процентну премію до ціни акції Motorola Mobility на закритті торгів 21 травня 2012 р. (напередодні звичайна акція Google коштувала 32,98 дол.)

Про операцію було оголошено 15 березня 2011 р., після чого вона повинна була отримати схвалення антимонопольних регуляторів.

Нагадаємо, антимонопольне бюро Міністерства комерції Китаю схвалило угоду 19 травня ц.р. Таким чином, був усунутий останній юридичний бар'єр до завершення покупки. Раніше, в лютому 2012 р. Єврокомісія (ЄК) та Міністерство юстиції США схвалили операцію між американськими компаніями Google і Motorola Mobility.

В результаті операції у власність Google перейдуть близько 24 тис. запатентованих продуктів і технологій. Згідно із заявою ЄК, угода між Google і Motorola Mobility істотно не вплине на ринок патентів і операційних систем. Проте, як наголошується, це не скасовує того факту, що ЄК продовжить контролювати правомірне використання патентів з тим, щоб забезпечити відповідність антимонопольному законодавству ЄС.

Google - американська інтернет-компанія, якій належить однойменна пошукова система. Google також підтримує і розробляє ряд інтернет-сервісів і продуктів. Система Google управляє більш ніж 1 млн серверів у центрах обробки даних по всьому світу і щодня обробляє понад 1 млрд пошукових запитів. Штаб-квартира корпорації розташована в г.Маунтін-В'ю (штат Каліфорнія, США). Чистий прибуток Google Inc. в I кварталі 2012 р. виріс на 60,6% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року і склав 2,89 млрд дол.. У I кварталі 2011 р. чистий прибуток компанії становив 1,8 млрд дол.

Motorola Mobility - американська компанія, що займається мобільними технологіями, виробництвом мобільних телефонів і пристроями побутової, комп'ютерної техніки. Утворена в результаті поділу компанії Motorola на дві незалежні компанії - Motorola Solutions (надає технологічні рішення в галузі радіозв'язку для комерційних замовників і державних структур) і Motorola Mobility. Процес поділу завершився на початку 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся