Google запустив сервіс Street View для п'яти українських міст

Google запустив сервіс Street View для п'яти українських міст: Києва, Донецька, Львова, Одеси та Харкова.  

Google запустив сервіс Street View для п'яти українських міст: Києва, Донецька, Львова, Одеси та Харкова.

Сервіс дозволяє користувачам побачити колекцію панорамних знімків вулиць, історичних об'єктів та пам'яток, повідомляє сайт компанії.

Режим перегляду доступний також для мобільних карт і в сервісі Google Earth. Також панорами з'являться в навігації для смартфонів на базі Android.

Для того щоб подивитися зображення вулиць, потрібно або максимально наблизити мапу або ж перетягнути помаранчевого чоловічка з лінійки масштабу на вулицю, що Вас зацікавила, після цього можна розпочинати віртуальну прогулянку обраним містом.

Перегляд вулиць, зазначають в Google - це не тільки панорамні зображення, а й віртуальні прогулянки найцікавішими місцями планети. В рамках Партнерської програми Google, серед іншого, здійснює зйомки на території унікальних світових об'єктів: від Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Українські панорами містять зображення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Хрещатика, Андріївського узвозу, Софіївської площі в Києві, Площі Ринок у Львові, Шахтарської площі в Донецьку тощо.

Нині Street View  містить знімки більш тридцяти країн світу.

Варто зазначити, що сервіси Google Maps не тільки допомагають користувачам зорієнтуватися на карті, але і подекуди завдають незручностей. Не так давно француз подав до суду на Google за те, що з'явився на панорамному знімку на сервісі Street View в той момент, коли справляв малу нужду в своєму саду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся