ru ua

Google запроваджує голосову систему пошуку

Автор: RBC.UA
Компанія Google оголосила про суттєві нововведення в своїй пошуковій системі. Мова йде про голосовий пошук, пошук по зображенню і функції миттєвого завантаження, передає РБК з посиланням на СNews.

Компанія Google оголосила про суттєві нововведення в своїй пошуковій системі. Мова йде про голосовий пошук, пошук по зображенню і функції миттєвого завантаження, передає РБК з посиланням на СNews.

Голосовий пошук поки працює лише з англійською мовою. Якщо у веб-браузері вибрати піктограму з мікрофоном, то активізується запис, за допомогою якої пошукова система розпізнає вимовлені слова.

У Google стверджують, що система враховує 230 млрд комбінацій слів у різних стійких пропозиціях.

На офіційному сайті компанії в системних вимогах вказана тільки необхідність використання певної версії Chrome, однак кореспонденту видання не вдалося викликати піктограму мікрофону за наявності вбудованого мікрофона ні в Windows XP, ні в Windows 7. Можливо, дана функція доступна поки тільки користувачам, територіально розташованим в США.

Для того щоб скористатися пошуком по зображенню, необхідно відкрити адресу images.google.com, і тут вже не має значення, яка мова вказана і чи використовується Chrome. При переході по посиланню поруч з пошуковим рядком з'являється піктограма фотоапарата. Натиснувши на неї, користувач може вказати URL до зображення в Інтернеті, за яким він бажає виконати пошук, або завантажити зображення зі свого комп'ютера.

Функція Instant Pages є продовженням Google Instant. Працюючи в тандемі з існуючою технологією, нова функція заздалегідь довантажує сторінки, розташовані першими в рядку результатів миттєвого пошуку. Таким чином, сторінки відкриваються з мінімальною затримкою - з'являється можливість додаткової економії часу. У компанії стверджують, що в середньому користувач змушений чекати близько п'яти секунд, поки сайт, який він знайшов в Google, завантажиться.

Google - перша за популярністю (77,05%) в світі пошукова система, обробляє понад 40 млрд запитів на місяць (частка ринку 62,4%). Лідер пошукових машин Інтернет, Google займає більше 60% світового ринку та індексує більше 8 млрд веб-сторінок. Google може знаходити інформацію на 186 мовах. Заснували корпорацію - Сергій Брін і Ларрі Пейдж в1998. на основі навчального проекту BackRub, який вони розробили, коли були студентами Стендфорского університету США.