Google посилить боротьбу із прихованою рекламою в новинах (відео)

П'ятниця 07 червня 2013 20:32
Автор: RBC.UA
Google буде негайно видаляти зі свого новинного сервісу Google News тексти, які не відповідають правилам інтернет-корпорації. Про це заявив Метт Каттс, який займається в компанії відстеженням спаму.

Google буде негайно видаляти зі свого новинного сервісу Google News тексти, які не відповідають правилам інтернет-корпорації. Про це заявив Метт Каттс, який займається в компанії відстеженням спаму.

Читайте також: Суд у США зобов'язав Google видавати ФБР дані користувачів

Як зазначається, у блозі Google News це попередження було повторено: "Якщо ваш сайт змішує новинний контент з рекламними або маркетинговими матеріалами (для вашої або будь-якої іншої компанії), ми настійно рекомендуємо вам розміщувати рекламний контент на іншому хості або директорії, блокувати його або ж створити Google News Sitemap тільки для новинних текстів. В іншому випадку, дізнавшись про те, що ви включаєте до своїх новин рекламу, видалимо всі ваші повідомлення з Google News".

За словами Каттса, Google виявив у Великій Британіі кілька сайтів, які включають до новин рекламу, не повідомляючи про це.

Читайте також: Google запускає сервіс переказу грошей по електронній пошті

"Ми ведемо боротьбу з подібними речами вже давно, із 2005 р., що, вважаю, дає нам право сказати: агов, якщо ви платите за посилання, вони не повинні перетинати PageRank. Це все одно, що хто-небудь прийшов би до газетного репортера і сказав: давай я дам тобі грошей, а ти згадаєш мене в тексті статті. Це було б джинсою. Ми роками вживали заходи проти такого роду речей і продовжимо вживати їх і надалі. Ми готові піти на все - аж до виключення публікацій з полів Google News", - йдеться у відеозверненні Каттса до власників сайтів.

Нагадаємо, обсяг прибутку інтернет-корпорації Google від реклами більший, ніж у всіх друкованих видань на ринку США. Згідно з результатами дослідження аналітичної компанії Statista, за перше півріччя 2012 р. Google змогла заробити на рекламних оголошеннях 20,8 млрд дол., тоді як друковані видання - 19,2 млрд дол. У 2009 р. доходи друкованих ЗМІ від реклами приблизно вдвічі перевищували доходи Google.

Читайте також: Google продовжує просування в енергетичному секторі

Google - американська інтернет-корпорація, лідер серед пошукових систем. Заснована у 1998 р. Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном, у 2004 р. провела IPO на суму 1,9 млрд дол. Займає понад 80% світового ринку пошукових запитів. Основним доходом компанії є онлайнова реклама, прив'язана до результатів пошуку на сторінках Google.

Крім інтернет-пошуковика, компанія володіє найпопулярнішим у світі відеохостингом YouTube, управляє поштовим сервісом Gmail, соціальною мережею Google+, розробила операційну систему Android для мобільних пристроїв. У 2012 р. чистий прибуток компанії виріс на 10,2% і склав 10,74 млрд дол.

Читайте також: Google запустить бездротову інтернет-мережу в Африці і Південній Азії для 1 млрд осіб

Позитивна динаміка розвитку збереглася й у І кварталі ц.р.: порівняно з аналогічним періодом минулого року, чистий прибуток Google Inc. за січень-березень 2013 р. зріс на 15,7% і склав 3,35 млрд дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся