ua en ru

Google активно відвойовує в Microsoft ринок програмного забезпечення для бізнесу

Автор: RBC.UA
Через багато років наполегливої праці Google все-таки вдалося зайняти місце на ринку програмного забезпечення для бізнесу, потіснивши при цьому Microsoft.

Через багато років наполегливої праці Google все-таки вдалося зайняти місце на ринку програмного забезпечення для бізнесу, потіснивши при цьому Microsoft.

Пакет додатків Google Apps для бізнесу, що складається з програм для роботи з текстом, фотографіями і навіть відеоконтентом, пропонується користувачам в "хмарному" варіанті, тобто крім необхідності встановлювати його на кожен комп'ютер працівника. Продукт розроблявся більше шести років і мав хороші шанси набути популярності серед стартап-компаній і представників малого бізнесу. Проте несподівано для всіх пакет додатків від Google увійшов в моду і серед великих підприємств, передає телеканал "Росія-24".

За минулий рік Google вдалося домогтися по-справжньому вражаючих результатів. Прикладом може послужити швейцарський виробник медичних препаратів Hoffmann-La Roche, де близько 80 тис. співробітників використовують у роботі продукти Google, або американський Департамент внутрішніх справ, де пакетом програм користується 90 тис. осіб.

Читайте також: LG представить дві моделі телевізорів з програмним забезпеченням від Google

Одна з основних причин, по якій Google вдається впевнено набирати клієнтуру, - це ціна за продукт. Google бере за пакет програм для бізнесу 50 дол. з користувача в рік, при цьому постійно виробляючи оновлення програмного забезпечення та додаючи нові функції абсолютно безкоштовно. Так, наприклад, в 2012 р. була додана функція автономної роботи з додатками. Для порівняння, ціна на аналогічний продукт від гіганта Microsoft в 2013 р. складе цілих 400 дол. за пакет додатків для одного ПК, а за розширення доведеться доплачувати окремо.

Варто відзначити, що для багатьох постійних партнерів Microsoft робить гарні знижки на пакет Microsoft Office. Деколи ціна зменшується вдвічі. Google поки не працює з системою знижок, але число постійних клієнтів при цьому зростає.

Читайте також: Google запустив додаток для iPhone, призначений для надсилання повідомлень відео в Інтернет

Нагадаємо, раніше в грудні Євросоюз заявив, що інтернет-гігант Google близький до угоди з антимонопольним регулятором Єврокомісії щодо звинувачень у порушенні антимонопольного законодавства і зловживання домінуючим становищем. Google до кінця січня направить фінальний варіант угоди, в якому будуть вказані напрямки по зміні політики компанії.

Єврокомісія почала розслідування діяльності Google в листопаді 2010 р. на підставі скарг низки компаній. Крім ЄС розслідування проти компанії в даний час проводить влада США, Південної Кореї та Індії.