Голландія вийшла у фінал Чемпіонату cвіту

Збірна Голландії стала першим фіналістом Чемпіонату cвіту з футболу, який цими днями проходить на полях Південної Африки. У 1/2 фіналу голландці переграли збірну Уругваю з рахунком 3:2.

Збірна Голландії стала першим фіналістом Чемпіонату cвіту з футболу, який цими днями проходить на полях Південної Африки. У 1/2 фіналу голландці переграли збірну Уругваю з рахунком 3:2.

Голландці досить швидко створили перший небезпечний момент біля воріт суперника. Після навісу з правого флангу Снейдера Муслера невдало вибив м'яч кулаками, але Куйт із непоганої позиції пробив над поперечиною. А на 18-й хвилині матчу рахунок був відкритий: Джованні Ван Бронкхорст завдав гарматного удару в дальню «дев'ятку» - Муслера дотягнутися не зумів. Уругвай намагався захопити зненацька голкіпера збірної Голландії дальніми ударами і одна з таких спроб увінчалася успіхом. Дієго Форлан прийняв пас із глибини поля, змістився в центр і завдав удару метрів із 30-ти - Стекеленбург лише кінчиками пальців дотягнувся до м'яча, але запобігти взяттю воріт не зміг.

На 51-й хвилині латиноамериканці могли виходити вперед, проте Альваро Перейра не зумів влучити по порожніх воротах. До середини другого тайму гра йшла на зустрічних курсах, але 70-а і 73-я хвилини стали для Уругваю фатальними. Спочатку Уеслі Снейдер несильно пробив по воротах і м'яч рикошетом від ноги захисника влетів у дальній кут, а після цього Роббен після навісу Куйта головою відправив м'яч точно в кут воріт. Уругвайці великими силами пішли вперед, і одного разу ледь не поплатилися за це, проте Роббен не зумів реалізувати вихід сам на сам. На 92-й хвилині латиноамериканці один гол все ж відіграли завдяки точному удару Максі Перейра, проте на те, щоб врятувати гру, не вистачило часу.

У результаті - перемога Голландії з рахунком 3:2 і у фіналі ця команда зіграє з переможцем пари Іспанія - Німеччина.