ДПАУ: Новий Податковий кодекс покращить податковий клімат в Україні

Голова ДПА України Олександр Папаіка 3 листопада зустрівся з Радником-посланником, керівником відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Україні Анджеєм Грабовські та іншими посадовцями посольства. На зустрічі йшлося про надання статусу податкового резидента польським громадянам, які працюють в Україні, податкові перевірки польських підприємств та відшкодування податку на додану вартість.

Голова ДПА України Олександр Папаіка 3 листопада зустрівся з Радником-посланником, керівником відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Україні Анджеєм Грабовські та іншими посадовцями посольства. На зустрічі йшлося про надання статусу податкового резидента польським громадянам, які працюють в Україні, податкові перевірки польських підприємств та відшкодування податку на додану вартість, повідомляє прес-служба ДПА.

"Економічна ситуація в Україні поліпшується, зміцнюється довіра до нашої країни з боку міжнародних організацій та іноземних інвесторів. З ухваленням Податкового кодексу ми отримаємо податковий клімат, сприятливіший за той, що є у багатьох європейських країнах. Послаблення податкового навантаження залучить до нас інвесторів", - зауважив О.Папаіка.

Керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Україні А.Грабовські відмітив, що польські інвестори довіряють Україні та задоволені співробітництвом.

Нагадаємо, що двосторонні відносини між Україною та Польщею у сфері оподаткування регулюються в тому числі і Угодою між Україною та Польщею про уникнення подвійного оподаткування щодо податків на доходи і майно. Угода набула чинності у 1993 р. Відповідно до чинних міжнародних договорів, між Україною та Польщею здійснюється також обмін податковою інформацією.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся