ru ua

Головою Львівської ОДА призначено Віктора Шемчука (відео)

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович змінив голову Львівської обласної державної адміністрації. Замість Михайла Костюка на посаду голови ОДА призначено Віктор Шемчук (на фото).

Президент України Віктор Янукович призначив Віктора Шемчука головою Львівської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі Президента № 115/2013 від 4 березня 2013

Раніше, Президент своїм указом № 114/2013 від 4 березня 2013 звільнив Михайла Костюка з посади голови Львівської ОДА.

Віктор Шемчук (на фото) народився 4 листопада 1970 р. у Тернополі. Навчався в ЛНУ ім. І. Франка на юридичному факультеті. Обіймав посади старшого слідчого прокуратури Тернополя і помічника прокурора. З Тернополя був переведений до Криму, де також працював в прокуратурі, в лютому-березні 2005 р. обіймав посаду виконуючого обов'язки прокурора АР Крим.

У березні-грудні 2005 р. був заступником Генерального прокурора України - прокурором АР Крим.

Березень 2005 р. - лютий 2007 р. - прокурор АР Крим.

22 лютого - 4 травня 2007 р. - постійний представник президента України в АР Крим. Травень 2007 р. - прокурор АР Крим. 24 травня - 1 червня 2007 р. - в. о. Генерального прокурора України.

Травень-липень 2007 р. - член Ради національної безпеки і оборони України.

З листопада 2008 р. по грудень 2012 року - народний депутат України VI скликання від виборчого блоку "Наша Україна - Народна Самооборона". Безпартійний. Одружений, має доньку.

Читайте також: Львівська облрада висловила недовіру губернатору Костюку

Нагадаємо, що Михайло Костюк займав посаду голови Львівської ОДА з 2 листопада 2011 р. вже через кілька місяців після призначення, в березні 2012 р. облрада висловила Костюку недовіру. Крім того, депутати прийняли звернення до генерального прокурора Віктора Пшонки, в якому просили з'ясувати законність перебування Костюка на посаді голови облдержадміністрації і в той же час отримання коштів на приватному підприємстві.

Зазначимо, що останнім часом надовго в кріслі голови ОДА Львівської області ніхто не затримувався. До Костюка, який який обіймав цю посаду трохи більше року, главою Льовской ОДА був Михайло Цимбалюк, який написав заяву про відставку 10 травня 2011 р.після інциденту у Львові 9 травня. До цього крісло Львівського губернатора обіймав Василь Горбаль, якому депутати облради 8 вересня 2010 р. висловили свою недовіру.