Головою Держслужби геології та надр України призначений Валерій Дудінов, - указ Януковича

Середа 16 січня 2013 15:17
Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович призначив Валерія Дудінова головою Державної служби геології та надр України. Відповідний указ №22/2013 опублікований сьогодні, 16 січня 2013 р., на сайті глави української держави.

Президент України Віктор Янукович призначив Валерія Дудінова головою Державної служби геології та надр України. Відповідний указ №22/2013 опублікований сьогодні, 16 січня 2013 р., на сайті глави української держави.

Читайте також: Янукович звільнив Гончарука з посади першого заступника голови Держслужби геології та надр

До теперішнього часу Дудінов виконував обов'язки глави Держслужби геології та надр.

Відомостей про Валерія Дудінова у відкритих джерелах є небагато.

За деякою інформацією, громадянин на ім'я Дудінов Валерій Олексійович очолював зареєстроване в Донецьку ТОВ "Інвестиції і розвиток", яке займається оптовою торгівлею. Також зустрічаються дані про те, що Валерій Дудінов є адвокатом. Зокрема, на сайті Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабміні сказано, що свідоцтво адвоката Валерію Олексійовичу Дудінову було видано Донецькою обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 27 квітня 2005 р.

Читайте також: Підписання договорів із Shell, Exxon Mobil і Chevron може відбутися в І кв. 2013 р., - Проскуряков 

Нагадаємо, посада голови Держслужби геології та надр була вакантною із 24 грудня 2012 р. Тоді Президент звільнив з неї Олега Проскурякова, призначивши його міністром екології та природних ресурсів України.

Зазначимо, що Проскуряков очолював Держслужбу геології та надр трохи більше півроку - з 16 травня 2012 р. До цього Проскуряков був главою правління НАК "Надра України".

Попереднього голову Держслужби геології та надр Едуарда Ставицького (очолював службу із 2010 року) Президент у квітні 2012 р. перевів на посаду глави Мінприроди, звільнивши з посади міністра Миколу Злочевського.

Читайте також: Бойко представив Проскурякова на посаді міністра екології та природних ресурсів

Зазначимо, що Державна служба геології та надр України (Держгеонадра України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів через міністра екології та природних ресурсів, входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Основними завданнями Держслужби є внесення пропозицій щодо формування державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, а також реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Як відомо, саме Держгеонадра проводить аукціони з продажу дозволів на користування всіма надрами України. Наприкінці листопада 2012 р. повідомлялося, що Кабмін подовжив термін укладення угод про розподіл продукції із Chevron і Shell по Олеському та Юзівському нафтогазовим родовищам на 30 днів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся