ru ua

Головна новорічна ялинка 2013 р. сьогодні запалить свої вогні на Майдані Незалежності в Києві

Автор: RBC.UA
Сьогодні, 19 грудня, о 17:00 на Майдані Незалежності в Києві запалить свої вогні головна новорічна ялинка країни.

Сьогодні, 19 грудня, о 17:00 на Майдані Незалежності в Києві запалить свої вогні головна новорічна ялинка країни.

Висота святкового дерева складе 34,8 м, діаметр по нижньому ярусу гілок - 12,5 м, вага (з довантаженням) - до 30 т. Новорічна ялинка 2013 р. буде відрізнятися від торішньої ялинки формою, кольоровою гамою, ілюмінаційні оформленням з ефектом "падаючого" світла, дизайном світлодіодних іграшок. Верхівка ялинки буде мати піксельну верхівку з ефектом 3D. Все буде працювати по новій комп'ютерній програмі з управління світлодіодним оформленням на 200 каналів.

Саме з запалювання ялинки-2013 в Києві стартує святковий марафон. Концертна програма розпочнеться о 16:00. Сьогодні на Майдані Незалежності будуть виступати Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня", народна артистка України Ніна Матвієнко, переможниця "Дитячого Євробачення 2012" Анастасія Петрик та інші. Завершиться вечір святковим феєрверком.

У КМДА раніше зазначали, що виготовлення, оформлення, монтаж і демонтаж ялинки здійснювалося на спонсорські гроші. В цілому на новорічні та різдвяні заходи у Києві буде витрачено 5-6 млн грн.

Зазначимо, що в новорічну ніч у Києві роботу метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хвилин, наземний громадський транспорт працюватиме до 4:30, а на окремих маршрутах, які курсують від станцій підземки, добиратися можна буде і після цієї години.

Також у столиці в період новорічно-різдвяних свят, з 30 грудня 2012 по 8 січня 2013 р., вулиця Хрещатик на ділянці від вулиці Інститутської до Богдана Хмельницького, а при необхідності і до Бессарабської площі, буде перекрита для руху всіх видів транспорту.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") призначила додаткові поїзди на новорічні та різдвяні свята, які здійснять 135 рейсів, у тому числі в західному напрямку - 105 рейсів.