Загибель 35-го президента США Дж.Кеннеді пов'язали з НЛО

Середа 20 квітня 2011 15:30
Автор: RBC.UA
У пресу просочилися нові подробиці про загибель 35-го президента США Джона Кеннеді.

У пресу просочилися нові подробиці про загибель 35-го президента США Джона Кеннеді.

Як повідомляє британська преса, за десять днів до вбивства Дж.Кеннеді вимагав надати йому надсекретні матеріали про НЛО. Копія відповідного листа екс-глави США до директора ЦРУ від 12 листопада 1963 р. була недавно опублікована відомством.

Уфологи негайно сприйняли це як доказ того, що американського лідера вбили ті, хто не бажав оприлюднення правди про прибульців.

Розсекретити лист Дж.Кеннеді ЦРУ змусив письменник Вільям Лестер, посилаючись на закон про свободу інформації. Крім цього документа громадськості показали і другий лист, який 35-й президент США написав у Національне аерокосмічне агентство. У другому листі, адресованому главі NASA, Дж.Кеннеді висловив бажання співпрацювати з СРСР в освоєнні космосу.

"Кеннеді турбував той факт, що багато НЛО спостерігалося над територією СРСР. Він боявся, що радянська влада помилково визнає ці НЛО ознакою американської агресії, ознакою присутності американської техніки", - пояснив У.Лестер. "Напевно, тому він хотів заволодіти інформацією про НЛО і забрати її з ведення NASA, щоб сказати СРСР: "Послухайте, це не ми, це не наших рук справа, ми не здійснюємо провокацій", - припустив письменник.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся