ua en ru

Німеччина збільшить контингент в Афганістані

17:31 26.01.2010 Вт
1 мин
Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила про намір направити до Афганістану додатково 500 військовослужбовців.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила про намір направити до Афганістану додатково 500 військовослужбовців, повідомляє ВВС.

Зараз в операціях НАТО на півночі Афганістану беруть участь близько 4 300 військовослужбовців з Німеччини.

За словами А.Меркель, військовослужбовці будуть займатися навчанням афганської армії.

Відзначимо, що голова сенатського комітету США з питань армії Карл Левін у своїй доповіді повідомив, що в Афганістані сильно не вистачає хороших інструкторів, які дійсно могли б підготувати місцеву армію - всього в Афганістані потрібно 4235 військових інструкторів, тоді як зараз їх усього 1574.

Нагадаємо, відповідно до плану Б.Обами, всього в Афганістан, для посилення контингенту НАТО в країні, планується відправити 30 тис. американських військових.

Раніше, в грудні 2009 р. генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що військовий контингент в Афганістані буде збільшено мінімум на 37 тис. людей, з яких 30 тис. будуть із США, а 7 тис. - з інших країн

Зараз військовий контингент в Афганістані складає 85 тис. людей. Таким чином, його чисельність збільшиться до 120 тис. військовослужбовців.

Очікується, що в липні 2011 р. армія США почнуть виведення військ з Афганістану.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: