ua en ru

General Motors і Isuzu відкликають 192 тис. пікапів

Автор: RBC.UA
Автоконцерни General Motors і Isuzu відкликають 192 тис. пікапів у зв'язку з недоробками в системі кріплення дитячих крісел безпеки.

Автоконцерни General Motors і Isuzu відкликають 192 тис. пікапів у зв'язку з недоробками в системі кріплення дитячих крісел безпеки, повідомляє РБК з посиланням на Associated Press.

Поверненню підлягають моделі Chevrolet Colorado і GMC Canyon, вироблені GM з 2004 р. по 2011 р. Також відкликаються пікапи японського Isuzu I-280 і I-350 2006 р., а також I-290 і I-370 2007-2008 рр., побудовані на заводі General Motors в м. Шрівенпорт (штат Луїзіана).

Національне бюро безпеки дорожнього руху США пояснило, що власники пікапів згаданих моделей не можуть дотягнутися до кріплень дитячого крісла, перебуваючи на передніх сидіннях. Разом з тим там відзначили, що подій, пов'язаних з цією недоробкою, не зафіксовано.

Нагадаємо, 12 листопада General Motors і Chrysler повідомили, що відкликають близько 14 тис. машин Cadillac DTS і Buick Lucerne, обладнаних двигунами V8 через проблеми з рульовим керуванням. Chrysler змушений відкликати з обігу 16 тис. автомобілів Jeep Liberty SUV 2008 р. через порушення в роботі омивання лобового скла. Обидві компанії відзначили, що поки що в США не було зареєстровано жодного випадку ДТП з цими машинами, які б були викликані зазначеними технічними проблемами.