Футзал: Збірна України завершила виступ на ЧС

Збірна України з футзалу завершила виступ на чемпіонаті світу, який цими днями проходить в Бразилії. Програвши в другому груповому етапі всі три поєдинки, підопічні Геннадія Лисенчука посіли останнє місце в своїй групі і не змогли пробитися до півфіналу турніру.

Збірна України з футзалу завершила виступ на чемпіонаті світу, який цими днями проходить в Бразилії. Програвши в другому груповому етапі всі три поєдинки, підопічні Геннадія Лисенчука посіли останнє місце в своїй групі і не змогли пробитися до півфіналу турніру. Напередодні наші хлопці грали свій останній поєдинок проти господарів чемпіонату – збірної Бразилії. Початок матчу не провіщав біди для української збірної – вже на другій хвилині Замятін, скориставшись помилкою бразильського захисника, відкрив рахунок у матчі. Проте, через 7 хвилин Фалькао в схожому стилі зрівняв рахунок, а ще через деякий час він же вивів господарів вперед. Не минуло і хвилини, як Романов, вийшовши один на один з воротарем, красиво відправив м'яч у ворота і знову зробив рахунок рівним. Все ж таки утримати нічию до перерви нашим хлопцям не вдалося – спочатку Ленізіо вивів свою команду вперед, а потім все той же Фалькао оформив хет-трик. У дебюті другого тайму Маркіньйо зробив рахунок 5:2, і лише на останній хвилині матчу Романов ударом у верхній кут поставив крапку в матчі – перемога Бразилії 5:3. До цього на стадії другого групового етапу збірна України програла збірним Італії і Ірану (0:4 і 4:5 відповідно). Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Бразилія – 3 гри / 9 очок 2. Італія – 3 / 4 3. Іран – 3 / 4 4. Україна – 3 / 0 У півфіналах зустрінуться Росія – Бразилія, Іспанія – Італія.