Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу

Іспанці у своєму фірмовому стилі мінімально в гостях обіграли збірну Франції. Забивши гол на початку другого тайму, збірна Іспанії "досушила" гру до потрібного їй результату.

26 березня, 22:00
Париж, "Стад де Пренс"
Франція - Іспанія, 0:1
Гол:
Педро, 59
Франція: Льоріс, Евра, Варан, Сахо, Жалле, Кабай, Матюйди, Погба, Рібері, Вальбуена, Бензема
Іспанія: Вальдес, Піке, Рамос, Арбелоа, Начо, Хаві Алонсо, Бускетс, Иньесто, Вілья, Педро

Завершився матч. Іспанія обіграла французів.

90+1 хв. Перехоплення в центрі поля призвело до того, що Бускетса партнери вивели на ударну позицію. Але Льоріс вчасно вийшов з воріт і зумів відбити м'яч.

87 хв. Вальбуена подав штрафний і м'яч ліг на ногу Евра. Але Вальдес, якимось дивом, зреагував і вибив м'яч на кутовий.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу86 хв. Арбелоа біля своєї штрафної притримав руками Менеза.

83 хв. Рібері дуже намагається врятувати гру для своєї команди. Отримав Франк м'яч біля штрафної, змістився в центр і хльостко пробив в ближній нижній кут. Трохи неточно.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу82 хв. Мусса Сіссоко виходить замість Бензема.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу78 хв. Поль Погба занадто завівся. Пройшло 2 хвилини з його фолу на Алонсо. Як тут же, він шипами зупинив ногу Хаві. Червона картка гравцеві "Юве". Тепер французам буде ще складніше.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу76 хв. І тут же Погба коліном в стрибку стукнув Алонсо.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу76 хв. Фабрегас з'явився на полі. Замість Педро.

74 хв. Як тільки французи включають більш жорсткий відбір, у них починається виходити щось в атаці. Таким чином, вони довели справу до кутового, після якого на виході помилився Вальдес і Варан мав відмінний шанс відправити м'яч з близької відстані у ворота. Але молодому французові перешкодили.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу70 хв. У французів замість Кабая вийшов Менез.

68 хв. Погба не витримав і повалив у центрі поля Бускетса. А вивело з себе гравця "Ювентуса" занадто довге і тотальне володіння м'ячем іспанців.

64 хв. Могла Франція зрівняти рахунок. Рібері прийняв м'яч на лінії штрафного, притимав його і відкинув під удар Матьюди. Але півзахисник пробив прямо в руки Вальдеса.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу61 хв. Навас вийшов замість Давіда Вільї.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу59 хв. Педро відкриває рахунок! Начо виявився з м'ячем на правому фланзі, увійшов до штрафної і прострілив. М'яч прилетів на ногу Педро, який за кострубатою траєкторією переправив м'яч у ворота.

58 хв. Карім Бензема завдавав удару головою після подачі з флангу. Француз потрапив по м'ячу, але після, лобом гупнув в голову Бускетсу.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу54 хв. Кабай в центрі поля зрубав Бускетса.

51 хв. Вальбуена подав з лівого флангу на дальню штангу прямо на голову Погба, але Вальдес першим встиг до м'яча і кулаками вибив його з щтрафной.

47 хв. Вгадайте, хто розвів м'яч у центрі поля і тримає того у своїх ногах? Правильно, Іспанія.

Почався другий тайм.

Перерва.

43 хв. А іспанцям, начебто, все одно на те, що там робить суперник. Їм би м'ячик у ноги, та поперекатувати його подовше, так погарніше.

39 хв. Рібері несподівано вискочив один на один по лівому флангу. Але Вальдес зумів врятувати свою команду.

37 хв. Продовжують нагнітати обстановку підопічні Вісенте Дель Боске. Багато вони володіють м'ячем. Французи намагаються грати на контратаках, але результату вони поки не приносять.

Франція - Іспанія: Стенограма онлайн трансляції матчу33 хв. Арбітр матчу Віктор Кашшаі підтверджує свій статус, за який його так не люблять українці. Льорис відверто збив Педро в своїй штрафній. Але арбітр цього не помітив. А за те, що Хаві дуже завзято доводив судді його неправоту, гравець "Барси" відзначився жовтою карткою.

30 хв. Жалле довгим пасом спробував вивести Бензема на ударну позицію. Могло стати дуже небезпечно, коли Рамос махнув ногою мимо м'яча, але Піке зумів спокійно забрати м'ячі вийти зі складної ситуації.

26 хв. Каталонія повинна отримати незалежність, як мінімум, для того, щоб трохи послабити збірну Іспанії. З таким центром поля вони зможуть домінувати в світі ще 5 років.

22 хв. Надто господарюють у Парижі іспанці. Якщо так буде продовжуватися, то французи ще довго не протримаються. Підопічні Дешама хороші, коли володіють м'ячем. Але іспанці просто напросто відібрали його.

18 хв. Алонсо віддав по центру на Хаві. Каталонець низом пробив в лівий кут воріт, але трохи не потрапив.

15 хв. Французи провели непогану контратаку. Вальбуена пробіг по правому флангу і віддав на лінію штрафної під удар Бензема. Удар гравця "Реала" пройшов трохи вище воріт.

14 хв. Гра іспанців нагадує бої Володимира Кличка. Начебто і просто і одноманітно. Але як же ефективно. Своєю ігровою масою тиснуть вони суперників.

10 хв. Іспанці почали свої фірмові атаки. Довгі і нещадні. Заволоділи вони надовго м'ячем.

6 хв. А тепер іспанці відповідають. Та ще й як! Начо прострілив у центр воротарської, звідки Хаві послав м'яч вище воріт.

6 хв. Як і личить господарям, французи активніше почали матч.

2 хв. Французи вирішили сюрпризом почати матч. Вальбуена зважився на удар "ножицями" з-за штрафної. Звісно, повз ворота.

Почався матч на "Стад де Пренс"! Чекаємо хорошого футболу.

Добрий вечір, дорогі друзі. Поки наша національна збірна вирішує проблеми в особі молдавської команди і рясного снігу, ми пропонуємо вам перенестися в Париж, де зійдуться дві досвідчені збірні - Франції і Іспанії.