Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу

Дуже класний матч завершився на "Стад де Франс". Німеччина здобула історичну перемогу - на полі французів німці не перемагали з 30-х років 20-го століття. А тут перемога, та ще й вольова. Після голу від Вельбуени наприкінці першого тайму, німці двічі розписалися у воротах Льоріса - Мюллер і Хедіра стали авторами забитих м'ячів.

6 лютого, 22:00
Париж, "Стад де Франс"
Франція - Німеччина, 1:2
Гол:
Вальбуена, 45 - Мюллер, 51, Хедира, 74
Франція: Льоріс, Евра, Сахо, Кошельни, Санья, Кабай, Рібері, Вальбуена, Матуиди, Сіссоко, Бензема
Німеччина: Адлер, Боатенг, Хуммельс, Мартезакер, Лам, Кроос, Хедіра, Озіл, Подольскі, Гомес, Мюллер

Німеччина виграла цей надцікавий матч!

90+3 хв. У безперервних атак провели доданий час французи. Але безрезультатно.

88 хв. Адлер врятував свою команду від голу. Рібері від центру поля пробіг, змістився з флангу в центр і пробив. Сильно, хльостко. Але голкіпер німців зреагував і відбив.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу86 хв. А у французів Менез змінив автора голу Вальбуену.

84 хв. Шюрле красиво пробив з льоту з лінії штрафної. М'яч полетів точно в руки Уго Льоріс.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу80 хв. У Франції Сіссоко залишив поле - "канонір" Жиру вийшов.

79 хв. Тепер обидві команди повільно розігрують свої атаки. Дорожать м'ячем.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу74 хв. Хедіра виводить німців вперед!!! Месут Озіл видав класний пас крізь захисників на хід гравцеві "Реала", який в дотик переграв Льоріса.

72 хв. Знову Рібері створив момент біля воріт німців. Франк пройшов декількох захисників по правому флангу і віддав в центр штрафної, звідки Бензема сильно пробив, але Мюллер заблокував удар.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу69 хв. Ще одна заміна у німців - Шюрле замість Подольські.

68 хв. Бензема пройшов захисника на правому фланзі і прострілив у штрафну, але Рібері, який встиг до м'яча першим, не зміг переправити м'яч у ворота.

64 хв. Після контратаки Рібері скинув на лінію штрафної під удар Вальбуені, але його кручений удар у "дев'ятку" виявився неточним.

60 хв. Бензема зважився на удар з лінії штрафної. Цілився у верхній кут, але трохи промахнувся.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу56 хв. А ось і перша заміна у матчі. Маріо Гомес залишає поле, а замість нього з'являється Кроос.

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу51 хв. І в них це виходить!!! Мюллер зрівнює рахунок! Дуже класно він пробив під поперечину з правого краю штрафного після пасу від Мартезакера!

48 хв. Німці явно вийшли на другий тайм з думкою відігратися. Вже дуже активно вони лізуть на половину поля збірної Франції.

Ну що, відпочили? Сподіваємося, що гравці теж змогли відпочити, щоб продовжити радувати нас своєю грою, яка дуже і дуже крута.

Перший тайм цього класного матчу закінчився. Давайте переведемо дихання!

Франція - Німеччина: Стенограма онлайн трансляції товариського матчу44 хв. Французи виходять вперед! Рібері пробив зі штрафного, м'яч вдарився об поперечину і відлетів назад у поле. Там його зустріла голова Сиссоко, який повернув його до воріт, куди прибіг Вальбуена і з пари метрів вбив м'яч в сітку воріт!

43 хв. Хедіра досить грубо зіграв біля своєї штрафної проти Матьуди. Суддя поки тільки словесно пригрозив гравцеві "Реала".

39 хв. Поки на "Стад де Франс" уболівальники запускали хвилю, німці протягом декількох хвилин катали м'яч у центрі поля. Тим самим, заспокоюючи гру.

35 хв. Просто неймовірно грають команди в атаці. Центр поля проходять за лічені секунди. Але, щось, не виходить ні у німців, ні в французів, нанести акцентований удар.

31 хв. Французи почали діяти сміливіше. Особливо добре виглядає Рібері. Його рейди по лівому флангу просто тероризують німецький захист. Якби ще й останній пас у Франка виходив.

27 хв. Рібері, як на мотоциклі, прийшов по лівому флангу атаки і прострілив в центр, звідки Вальбуена пробив трохи вище воріт. Хороший момент.

25 хв. Хуммельс зважився на удар з лівого кута штрафного. Слабо і неточно. Німці явно придавили суперника в останні хвилини.

21 хв. Знову Льоріс показує свій клас! Мартезакер сильно пробив головою після подачі кутового під поперечину, воротар зреагував і переправив м'яч на ще один корнер.

17 хв. Знову Мюллер зробив момент для Озіла. Томас знову втік від суперників по центру і віддав праворуч на Месута, удар якого в дальній кут пройшов вище воріт.

14 хв. Рібері виявився з м'ячем в штрафній німців. Але його простріл виявився невдалим - захисники вибили м'яч.

10 хв. Зараз м'яч більше тримається в ногах французів. Довго вони розігрують свої комбінації, але до гостроти справа не доходить. Остання лінія оборони німців грає дуже впевнено.

6 хв. Льоріс творить чудеса! Мюллер пройшов по центру до самої штрафної і віддав в ноги Озілу, який вискочив один на один, але воротар "Ліона" зумів ногами вибити м'яч!

3 хв. А ось і перші удари в матчі. На непотрапляння по м'ячу від Сіссоко німці відповіли неточним ударом Хедиры.

2 хв. Вже на старті Томасу Мюллеру вдався хороший прохід по правому флангу. Але на його подачу на дальній штанзі ніхто не відгукнувся.

Стартував матч на "Стад де Франс". Поїхали!

Ну що ж, прозвучали гімни двох великих держав перед матчем двох великих команд. Президент Франції Франсуа Олланд і Канцлер Німеччини Ангела Меркель будуть разом з нами спостерігати за сьогоднішнім матчем.

Добрий вечір, дорогі друзі. Сьогодні нас чекає дуже захопливе видовище - матч збірних Німеччини і Франції. За звичай, поєдинки з такою "афішею" приносять величезне задоволення уболівальникам. Будемо сподівається, що сьогоднішній матч не буде винятком.