Формула-1: Себастьян Феттель виграв "Гран-прі Малайзії"

Немецкий пилот команды "Формулы-1" Red Bull Себастьян Феттель стал победителем второго этапа сезона-2013 - "Гран-при Малайзии".

Німецький пілот команди "Формули-1" Red Bull Себастьян Феттель став переможцем другого етапу сезону-2013 - "Гран-прі Малайзії".

Друге місце зайняв його партнер по команді австралієць Марк Веббер, який програв чемпіонові світу 4,298 секунди. Замкнув трійку кращих британець Льюіс Хемілтон (+12,1) з команди Mercedes.

Також в десятці кращих фінішували: 4. Ніко Росберг (Mercedes), 5. Феліпе Масса (Ferrari), 6. Ромен Грожан (Lotus), 7. Кімі Райкконен (Lotus), 8. Ніко Хюлькенберг (Sauber), 9. Серхіо Перес (McLaren), 10. Жан-Ерік Вернь (Toro Rosso).

Як повідомляє Eurosport, Феттель (40 очок) вийшов у лідери загального заліку пілотів, на другому місці розташувався Райкконен (31), на третьому - Веббер (26). У Кубку конструкторів першу позицію займає Red Bull (66), друге місце ділять Лотос та Ferrari (40).

Третій етап чемпіонату пройде в Шанхаї 12-14 квітня.