Формула-1: Себастьян Феттель виграв "Гран-Прі Бахрейну" (фото)

Для німецького гонщика Red Bull це перша перемога в поточному чемпіонаті. Днем раніше він вперше в цьому сезоні виграв кваліфікацію.

"Кімі і Грожан (гонщики Lotus) були дуже швидкі, але сьогодні у нас все вийшло: ми вибрали правильну стратегію, я можу тільки подякувати механіків і інженерів. Обсяг роботи, який їм довелося виконати за ці чотири етапи чемпіонату світу, воістину величезний. Вони виконували всі наші постійно мінливі вимоги, щоб привести машину у відповідність з нашими побажаннями, і це принесло результат", - цитує переможця Бахрейну Eurosport.

Подвійний подіум в Бахрейні заробила команда Lotus. Кімі Райкконен, який повернувся в "Формулу-1" після дворічної перерви, фінішував другим з відставанням у 3,3 секунди, а його напарник Ромен Грожан став третім.

Російський гонщик Caterham Віталій Петров завершив гонку на 16-й позиції, повторивши свій кращий результат в новій команді (раніше він фінішував 16-м в Малайзії). Напарник росіянина Хейккі Ковалайнен в Бахрейні зайняв 17-е місце, при цьому обидва гонщики Caterham програли коло переможцеві гонки.

Пілот Ferrari Феліпе Маса заробив свої перші очки в цьому сезоні. Також в призовій десятці фінішував семиразовий чемпіон "Ф-1" Міхаель Шумахер, який напередодні не зміг пройти в другий сегмент кваліфікації (18-ий результат), а з-за штрафу за заміну коробки передач починав гонку лише 22-м.