Формула-1: Феттель виграв "Гран-Прі Японії"

Переможцем 15-го етапу чемпіонату світу з автогонок "Формула-1" став Себастьян Феттель. Дворазовий чемпіон світу з команди "Ред Булл" в суботу виграв кваліфікацію, а в основний гонці лідерства вже не упустив.

Здобута перемога на етапі чемпіонату стала для Феттеля другою поспіль. Два тижні тому він був першим у Сінгапурі. У нинішньому сезоні це його третя перемога в кар'єрі - 24-та.

Що стосується стартувавшого другим Марка Уеббера, то австралієць фінішував лише 9-м. На самому початку гонки в нього в'їхав Ромен

Грожан, який у результаті вибув з боротьби. Другим став гонщик "Феррарі" Феліпе Маса, третім фінішував пілот "Заубера" Камуї Кобаясі.

Нагадаємо, що Шумахер напередодні основної гонки був оштрафований на 10 позицій, Баттон і Хюлкенберг - на п'ять, Сенна - на три.

Російський гонщик "Кэтерхэма" Віталій Петров фінішував 17-м. Лідер чемпіонату Фернандо Алонсо зійшов вже на першому колі після контакту з Райкконеном.

Таким чином, відрив Алонсо від Феттеля в загальному заліку скоротився до чотирьох очок.