Формула-1: Алонсо переміг на перегонах у Китаї

Переможцем 3-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів "Формула-1" став іспанець Фернандо Алонсо. Гонщик команди "Феррарі" першим перетнув фінішну межу після 56 кіл шанхайської гонки.

Для нього дана перемога стала 31-ю в кар'єрі і першою в нинішньому сезоні. На попередніх двох етапах перемагали Кімі Райкконен і Себастьян Феттель.

Відзначимо, що Алонсо стартував з 3-ї позиції і завдяки вивіреній тактиці команди зміг тріумфально завершити недільний старт.

Другим фінішну лінію перетнув Райконен. Фінський пілот "Лотуса" за підсумками гонки зміг підтвердити свою позицію стартової решітки.

За третю позицію розгорнулася запекла боротьба. Переможець кваліфікації Льюїс Хемілтон зміг піднятися на подіум, стримавши на фінішній прямій чинного чемпіона Феттеля, який залишився 4-м після 9-го місця в кваліфікації.

18. Гідо ван дер Гарде ("Катерхем") +1 коло

Не фінішували: Гутьєррес ("Заубер"), Сутіль ("Форс Індія"), Уеббер ("Ред Булл"), Росберг ("Мерседес").