Фондовий ринок Азії оновив річний мінімум

Акції азіатсько-тихоокеанського регіону сьогодні, 11 червня, оновили мінімуми 2013 р. Зведений індекс регіону MSCI's index of Asia-Pacific, за винятком Японії, знизився на 1,1% і досяг мінімальних позначок за 6,5 місяців.

Акції азіатсько-тихоокеанського регіону сьогодні, 11 червня, оновили мінімуми 2013 р. Зведений індекс регіону MSCI's index of Asia-Pacific, за винятком Японії, знизився на 1,1% і досяг мінімальних позначок за 6,5 місяців, передає "Росія 24".

Читайте також: Японський індекс Nikkei впав майже на 4% на тлі нових ініціатив Сіндзо Абе

Зниження на азіатських фондових біржах триває вже п'ятий день поспіль і є найбільш затяжним за три місяці.
Зокрема, долар ослаб проти ієни, а японські акції знизилися після заяви Банку Японії, у якій не прозвучало слів про заходи по боротьбі зі збільшеною останнім часом волатильністю.

Додамо, що нервозність на ринку додається уповільненням китайської економіки і невизначеністю із програмою QE від ФРС. Все це супроводжується зростанням доходностей по американських і японських облігаціях, що викликає переоцінку вартості ризикових активів.

Банк Японії сьогодні утримався від нових стимулювальних заходів і не став нічого робити для заспокоєння ринків. Центробанк країни висхідного сонця вважає, що ці потрясіння не завдають шкоди економіці, а для уряду країни це найголовніше.

Читайте також: МВФ рекомендує Азії поліпшити роботу державних інститутів

Як повідомлялося, Банк Японії залишив монетарну політику незмінною, пообіцявши збільшувати грошову базу на 60-70 трлн ієн щорічно.

Японський регулятор також переглянув свою оцінку економіки в бік поліпшення. Нещодавні потрясіння на ринках ЦБ залишив без уваги, оскільки вони не завдали шкоди економіці.

"Японська економіка зростає", - йшлося в заяві Банку Японії. Публікація була зроблена під час перерви на біржі, але ф'ючерсний ринок відреагував на новини зниженням.

Нагадаємо, на даний час Банк Японії проводить наймасштабнішу стимулювальну програму у світі, взявши на себе зобов'язання подвоїти грошову масу за 2 роки за рахунок збільшення купівлі державних облігацій і ризикових активів.

Читайте також: Японія за підсумками 2012 р. залишилася найбільшим міжнародним кредитором

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся