Фондові торги в Японії завершилися зростанням індексу Nikkei

Фондові торги в Японії 26 серпня 2011 р. завершилися зростанням індексу Nikkei на 0,29% напередодні сьогоднішнього виступу глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке на щорічному симпозіумі регулятора в штаті Вайомінг.

Фондові торги в Японії 26 серпня 2011 р. завершилися зростанням індексу Nikkei на 0,29% напередодні сьогоднішнього виступу глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке на щорічному симпозіумі регулятора в штаті Вайомінг.

За підсумками торгів 26 серпня 2011 р. індекс Nikkei підвищився на 25,42 пункту (+0,29%) і склав 8797,78 пункту. Курс долара до ієни по відношенню до курсу попереднього торгового дня знизився на 0,47 ієн і склав на закритті торгів 76,99 ієни/дол.

Оптимізму учасникам торгів додав попит на акції, що подешевшали, з боку іноземних інвесторів і утримувачів паперів компаній - операторів роздрібних мереж.

Інвестори розраховують, що Бернанке озвучить перспективи вживання нових заходів, стимулюючих зростання провідної світової економіки. Його мова на аналогічному форумі роком раніше, в якій він повідомив про плани скупки ФРС США держоблігацій, спровокувало ралі на американських майданчиках. Крім того, трейдери чекають релізу Міністерства торгівлі країни; відомство приведе остаточні дані по ВВП США в II кварталі 2011 р., зростання якого, за прогнозами аналітиків, склало 1,1% (за попередніми даними, зростання склало 1,3%). За переглянутими даними, ВВП США в I кварталі 2011 р. виріс всього лише на 0,4%, а не на 1,9%, як вважалося раніше. Напередодні Міністерство праці США обнародувало кількість первинних вимог щодо виплати з безробіття за минулий тиждень, яке виросло до 417 тис. Аналітики чекали, що показник складе 405 тис. заявок.

Незадовго до завершення сьогоднішньої сесії прем'єр-міністр Японії Наото Кан, якого жорстко критикували за нездатність подолати наслідки атомної кризи, що почалася в березні 2011 р., підтвердив свій намір піти у відставку.

Акції нафтової AOC Holdings Inc. подешевшали на 2,03% на тлі зниження вартості нафти; крім того, аналітики Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities Co. понизили оцінку цінних паперів підприємства.

Крупна фармацевтична компанія Kyowa Hakko Kirin Ltd. додала в свій актив 3,28%; вона оголосила про майбутній зворотний викуп акцій. Котирування виробника карт пам'яті Elpida Memory Inc. піднялися на 17,58%.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 25 серпня ц. р. завершилися зростанням індексу Nikkei на 1,54%. Інвестори були налаштовані позитивно після публікації макроекономічних даних в США. Крім того, оптимізму на ринок додало ослаблення ієни по відношенню до долара, що позитивно позначилося на котируваннях ряду секторів. За підсумками торгів індекс Nikkei підвищився на 132,75 пункту (+1,54%) і склав 8772,36 пункту. Курс долара до ієни по відношенню до курсу попереднього торгового дня підвищився на 0,3 ієн і склав на закритті торгів 76,87 ієни/дол.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top