Фондові торги в США завершилися спадом індексів

Фондові торги в США 25 червня завершилися спадом провідних індексів більш ніж на 1%. Негативна динаміка на американському ринку акцій була викликана черговим ускладненням ситуації в Європі.

Фондові торги в США 25 червня завершилися спадом провідних індексів більш ніж на 1%. Негативна динаміка на американському ринку акцій була викликана черговим ускладненням ситуації в Європі.

Нагадаємо, напередодні влада Іспанії офіційно запросила в Євросоюзу (ЄС) фінансову допомогу на рекапіталізацію банківської системи в розмірі до 100 млрд євро. Міністр економіки Луїс де Гіндос повідомив у листі голові Єврогрупи Жан-Клоду Юнкеру, що точна сума фінансової допомоги, необхідної для покриття поточних банківських потреб і створення додаткового "захисного буфера", буде визначена пізніше.

Котирування американських банків на цьому фоні продемонстрували найбільш помітний спад. Найбільше в США фінансова установа Bank of America відзначилася зниженням ринкової капіталізації на 4,3%. Акції його конкурентів Morgan Stanley і Citigroup тим часом впали в ціні ще значніше: на 4,7% і 4,4% відповідно.

Негативна динаміка відбилася і на котируваннях провідних представників автомобілебудівного сектора. Папери провідного американського автоконцерну General Motors подешевшали на 3,4%, а його конкурента Ford Motor - на 1,8%.

У сегменті корпоративних новин зниженням котирувань відзначилася компанія Research In Motion, виробник смартфонів BlackBerry. Після того, як аналітики інвестиційного банку Morgan Stanley знизили рекомендації по цінних паперах компанії, її ринкова капіталізація скоротилася на 7,6%. Крім цього, котирування одного з найбільших мобільних операторів в США Sprint впали на 6,1%.

За підсумками торгів 25 червня ц.р. індекс Dow Jones знизився на 138,12 пункту (-1,09%) - до 12502,66 пункту, індекс S&P опустився на 21,30 пункту (-1,60%) - до 1313,72 пункту, а індекс Nasdaq впав на 56,26 пункту (-1,95%) - до 2836,16 пункту.

Нагадаємо, американський ринок акцій 22 червня закрився зростанням індексів. Позитивною динамікою котирувань не завадив звіт рейтингового агентства Moody's, експерти якого прийняли рішення знизити свої оцінки відразу для 15 найбільших міжнародних банків. За підсумками торгової сесії індекс Dow Jones виріс на 67,21 пункту (+0,53%) - до 12640,78 пункту, індекс S & P - на 9,51 пункту (+0,72%) - до 1335 , 02 пункту, індекс Nasdaq - на 33,33 пункту (+1,17%) - до 2892,42 пункту.

Як повідомлялось, фондові торги в США 21 червня 2012 р. завершилися значним зниженням провідних індексів, після того як Федеральна резервна система (ФРС) США збільшила обсяг програми Operational Twist, відмовившись при цьому від більш радикальних заходів зі стимулювання американської економіки (нового раунду кількісного пом'якшення).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся