Фондові торги в США відкрилися переважно зниженням провідних індексів

Фондові торги в США 19 жовтня 2011 р. відкрилися переважно зниженням провідних індексів при тому, що найбільші втрати спостерігаються у високотехнологічного індексу Nasdaq, який станом на 16:56 за київським часом втратив 0,76%.

Фондові торги в США 19 жовтня 2011 р. відкрилися переважно зниженням провідних індексів при тому, що найбільші втрати спостерігаються у високотехнологічного індексу Nasdaq, який станом на 16:56 за київським часом втратив 0,76%.

Помітний вплив на фондовий ринок роблять сьогодні корпоративні новини, зокрема фінансові звіти американських банків Morgan Stanley і Bank of New York Mellon Corp.

Morgan Stanley за підсумками III кварталу 2011 р. продемонстрував прибуток (проти збитків за аналогічний період роком раніше). Результати компанії перевершили прогнози аналітиків, і акції банку на відкритті торгів подорожчали на 1,8%. Результати Bank of New York Mellon в цілому співпали з очікуваннями ринку. Прибуток на акцію компанії в III кварталі 2011 р. склав 0,53 дол. при прогнозі аналітиків на рівні 0,52 дол./акція. Котирування Bank of New York Mellon підвищилися на 0,81%.

В цілому, на тлі обнадійливих звітів Morgan Stanley і Bank of New York Mellon в банківському секторі США на відкритті торгів спостерігається підвищення котирувань. Єдиним винятком стали котирування Wells Fargo, які відзначилися зниженням на 1,01%.

Зазначимо, що до початку торгової сесії був опублікований ряд макроекономічних новин, у тому числі доповідь Міністерства праці США за споживчими цінами в країні у вересні 2011 р. і звіт Міністерства торгівлі США за об'ємом будівництва нових будинків (також за вересень ц.р.). Дані по інфляції в США співпали з очікуваннями аналітиків і не зробили помітного впливу на фондовий ринок.

Серед компаній, які оприлюднили сьогодні свої фінансові результати, виявилася і диверсифікована корпорація United Technologies. Звіт компанії перевершив очікування аналітиків, на тлі чого на відкритті торгів акції United Technologies підвищилися в ціні на 0,4%.

Американська фармацевтична компанія Abbott Laboratories Inc. також відзвітувала сьогодні і повідомила, що має намір розділитися. В результаті цього процесу будуть створені дві незалежні компанії, акції яких будуть торгуватися на біржі. Одна з них займатиметься виробництвом медичних препаратів (вона збереже за собою назву Abbott), інша компанія буде займатися дослідженнями і розробками в області фармацевтики (її назва стане відомою пізніше). На тлі цієї інформації акції Abbott виросли в ціні на 4,5%. При цьому компанія стала винятком у фармацевтичному секторі, де котирування в цілому пішли в "мінус".

Незважаючи на ряд позитивних корпоративних новин, біржові індикатори США все ж не можуть вийти з негативної території під тиском перманентних побоювань за долю Європи на тлі розвитку боргової кризи.

Станом на 17:17 за київським часом індекс Dow Jones підвищився на 7,38 пункту (+0,06%) - до 11584,43 пункту, при цьому індекс S&P знизився на 0,52 пункту (-0,03%) - до 1225,04 пункту, а індекс Nasdaq - на 17,85 пункту (-0,65%) - до 2640,05 пункту.

Нагадаємо, за підсумками закриття фондових майданчиків у США 18 жовтня провідні біржові індекси продемонстрували помірне зростання.

За підсумками торгів 18 жовтня 2011 р. індекс DJIA підвищився на 180,05 пункту (+1,58%) і склав 11577,05 пункту, індекс Nasdaq підвищився на 42,51 пункту (+1,63%) і склав 2657,43 пункту.

Відзначимо, фондові торги в США 18 жовтня 2011 р. відкрилися зниженням провідних індексів після коментарів міжнародного рейтингового агентства moody's, який наголосив, що може переглянути прогноз із кредитного рейтингу Франції в бік зниження протягом трьох місяців, якщо уряд країни не досягне успіху в проведенні фінансових і економічних реформ.

Крім того, негативний фон американським торгів забезпечили новини з КНР. За даними Національного бюро статистики країни, зростання ВВП країни в III кварталі 2011 р. в річному вирахуванні сповільнилося до рівня 9,1%, що негативно вплинуло на котирування гірничодобувних компаній, які прогнозують зниження попиту на продукцію з боку Китаю при уповільненні зростання промвиробництва і зниження темпів зростання ВВП.

Нагадаємо, торги на американських фондових майданчиках в понеділок, 17 жовтня п.р., закрилися відчутним падінням основних біржових індексів.

Так, за підсумками торгів 17 жовтня 2011 р. індекс DJIA знизився на 247,49 пункту (-2,13%) і склав 11397,00 пункту, індекс Nasdaq знизився на 52,93 пункту (-1,98%) і склав 2614 , 92 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся