Фондові торги в США відкрилися пониженням провідних індексів

Фондові торги в США 9 вересня 2011р. відкрилися пониженням провідних індексів більш ніж на 1% слідом за ринками Азії та Європи. Негативний інформаційний фон забезпечило виступ глави Федеральної резервної системи (ФРС) країни Бена Бернанке, що відбулося напередодні.  

Фондові торги в США 9 вересня 2011р. відкрилися пониженням провідних індексів більш ніж на 1% слідом за ринками Азії та Європи. Негативний інформаційний фон забезпечило виступ глави Федеральної резервної системи (ФРС) країни Бена Бернанке, що відбулося напередодні.

Гравці фондового ринку розраховували, що глава ФРС оприлюднить нові кроки, спрямовані на стимулювання американської економіки, проте Бернанке цього не зробив, повідомивши лише, що ФРС має поруч інструментів, які може застосувати у разі потреби.

Песимістичний настрій інвесторів, викликаний коментарями голови ФРС, не змогло переломити навіть виступ президента США Барака Обами, який напередодні представляв масштабний план підтримки ринку праці та боротьби з безробіттям.

Торги проходять на тлі стартував засідання міністрів фінансів країн "великої сімки" (G7), присвяченій питанню стимулювання економічного зростання в розвинених країнах. G7 постарається заспокоїти фінансові ринки і подолати "кризу довіри" на тлі боргової кризи в Європі і невизначеності розвитку економіки США, але рішучих заяв за підсумками цього засідання гравці фондового ринку не чекають.

Раніше сьогодні з'явилася неофіційна інформація про те, що Bank of America (BofA) може скоротити 40 тис. робочих місць в рамках першого етапу реструктуризації бізнесу. У цілому кредитна організація розраховує звільнити 40 тис. співробітників за кілька років. На тлі корпоративних новин котирування BofA на відкритті торгів знизилися на 1,5%. Аналогічна динаміка спостерігається у всьому банківському секторі США: папери Citigroup подешевшали на 2,2%, Morgan Stanley - на 1,7%, JPMorgan Chase - на 2,18%, Wells Fargo - на 1,6%.

Котирування мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's Corp.на відкритті торгів обвалилися на 4,2%. Раніше сьогодні компанія відзвітувала про зростання загальносвітових порівнянних продажів в сотий місяць поспіль, повідомивши, що в серпні 2011 р. показник виріс на 3,5%.Незважаючи на те, що McDonald's продемонстрував такі вражаючі результати, інвестори залишилися розчаровані опублікованими даними за минулий місяць. Показники компанії виявилися нижчими за прогнози аналітиків, які передбачали зростання загальносвітових порівнянних продажів на 4,3%

Папери високотехнологічної компанії Oracle на відкритті торгів знизилися на 2%. Раніше стало відомо, що німецький концерн з розробки програмного забезпечення SAP погодився визнати себе винним по ряду претензій (не уточнюється, яких саме), які були висунуті американським концерном, що наполягає на порушенні німецькою компанією авторських прав.

Станом на 16:56 за Києвом індекс Dow Jones знизився на 183,30 пункту (-1,62%) - до 11112,51 пункту, індекс S & P опустився на 16,05 пункту (-1,35%) - до 1170, 08 пункту, а індекс Nasdaq відступив на 27,46 пункту (-1,09%) - до 2501,68 пункту.

Нагадаємо, за підсумками торгів 8 вересня індекс Dow Jones знизився на 118,90 пункту (-1,04%) - до 11295,96 пункту, індекс S&P опустився на 12,72 пункту (-1,06%) - до 1185.90 пункту, а індекс Nasdaq відступив на 19,80 пункту (-0,78%) - до 2529,14 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся