Фондові торги в США відкрилися незначною зміною провідних індексів

Фондові торги в США 25 серпня 2011 відкрилися незначною зміною провідних індексів. Гравці фондового ринку поводяться досить стримано напередодні виступу глави Федеральної резервної системи Бена Бернанке, що відбудеться 26 серпня ц.р.

Фондові торги в США 25 серпня 2011 відкрилися незначною зміною провідних індексів. Гравці фондового ринку поводяться досить стримано напередодні виступу глави Федеральної резервної системи Бена Бернанке, що відбудеться 26 серпня ц.р.

Ринок чекає від ФРС конкретних кроків та подальших заходів щодо стимулювання економіки, незважаючи на те, що американський Центробанк на початку місяця пообіцяв утримувати мінімальну облікову ставку протягом як мінімум двох років. Саме з цим виступом пов'язані основні очікування інвесторів. "Мало хто хоче робити ставки перед виступом Бернанке. Він непередбачуваний, і є таке відчуття, що щоб він не сказав, це буде розчаруванням", - вважають аналітики Conifer Securities.

Тим часом макроекономічна статистика, що вийшла сьогодні, розчарувала інвесторів. До початку торгової сесії Міністерство праці США повідомило, що число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, що завершився 20 серпня 2011 р., зросла до 417 тис., хоча аналітики очікували зниження показника до 405 тис. За уточненими даними, кількість первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, що завершився 13 серпня 2011 р., склала 412 тис.

У центрі уваги гравців фондового ринку виявилися високотехнологічні компанії на тлі новини про відхід Стіва Джобса з посади генерального директора компанії Apple. Джобс пішов з поста глави Apple 24 серпня ц.р. і передав кермо влади Тіму Куку, заявивши, що більше не може виконувати обов'язки керівника. Акції Apple на відкритті торгів впали в ціні майже на 2%, котирування його конкурентів - Hewlett-Packard, Microsoft, Dell і Oracle - продемонстрували змішану динаміку. Акції Hewlett-Packard і Dell подешевшали на 0,1% і 0,3% відповідно, Microsoft і Oracle - подорожчали на 0,4% і 0,9%.

Папери телекомунікаційної компанії AT&T на відкритті торгів знизилися в ціні на 0,2%. Напередодні представники AT&T повідомили, що федеральний регулятор у сфері телекомунікації запросив у компанії додаткову інформацію щодо покупки T-Mobile. Акції ще одного представника сектора - Verizon - подешевшали на 0,3%.

Певний вплив на фондовий ринок спричинила новина про те, що інвестиційний холдинг Berkshire Hathaway американського мільярдера Уоррена Баффета інвестував 5 млрд дол у привілейовані акції Bank of America. На цьому тлі котирування Bank of America підскочили на 22%.

Станом на 16:38 за київським часом індекс Dow Jones зріс на 56,16 пункту (+0,50%) - до 11376,87 пункту, індекс S&P піднявся на 8,99 пункту (+0,76%) - до 1186 , 07 пункту, а індекс Nasdaq підріс на 10,35 пункту (+0,44%) - до 2477,23 пункту.

Попередня сесія фондових торгів в США завершилася зростанням провідних індексів. Незважаючи на побоювання інвесторів, пов'язані з положенням американської економіки, вже третя поспіль торгова сесія закрилася в "зеленій" зоні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top